Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie zabiegi na zmarszczki polecicie?

wróć do serwisu Księgowość 85 odpowiedzi w tym temacie

#81 widna33

widna33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 25 marzec 2020 - 16:59

Dużo czytałam o wulumetrii, m.in. tu http://www.klinikasf...e-owalu-twarzy/ Na razie nie ma potrzeby, abym robiła ten zabieg, ale na pewno w przyszłości się skuszę :) 

#82 Strony Warszawa

Strony Warszawa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 29 marzec 2020 - 11:13

A może wystarczą zabiegi z zakresu anti aging, bo warto pobudzić skórę np zrobić najpierw kwasy, a potem mezoterapię igłową, to powinno ją odżywić i pobudzić. Jeśli zaś to duże zmarszczki, to warto się zastanowić nad wypełnieniem tkanką tłuszczową, bo botox to krótki efekt i spora cena. Poczytaj tutaj bo masz przykłady na medycyna estetyczna

#83 Guest_wearana

Guest_wearana
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2020 - 17:18

Ja chodzę do gabinetu WellDerm w Warszawie na odmłodzenie skóry, a dokładniej na zabieg Linerase - stymulator kolagenu.  On utrzymuje się nawet 1,5 roku, a efekt jest mega dobry, skóra jest naciągnięta, elastyczna, pięknie odżywiona i młodsza, zabieg wykonuje lekarz, wszystko jest bezpieczne i naprawdę się opłaca, polecam serdecznie.

#84 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 366 postów

Napisano 22 kwiecień 2020 - 16:31

Jest wiele zabiegów na zmarszczki. Na pewno pomoże medycyna estetyczna poznań

#85 Karoo87

Karoo87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 27 postów

Napisano 27 kwiecień 2020 - 20:43

Robiłam sobie botox, jeszcze kiedy mieszkaliśmy w Poznaniu, w Aestetic Clinic u dra Rosińskiego. Efekty były mega! Na pewno powtórzę ten zabieg, bo super wygładzał zmarszczki mimiczne, a u mnie były bardzo głębokie mimo stosunkowo młodego wieku.

#86 Guest_Betix

Guest_Betix
  • Goście

Napisano 24 maj 2020 - 14:48

ja zrobiłam wypełnienie zmarszczek Restylane - fajny wypełniacz, delikatny ale dobrze nawilża buzię! dla mnie to idealny efekt!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych