Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pilnie potrzebuje pożyczki prywatnej

wróć do serwisu Sektor Publiczny 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 644 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 09:48

Proszę o pomoc. Pilnie potrzebuję pożyczki prywatnej w wys.15 - 20tys.PLN - umowa-cywilno-prawna, weksel. na okres 4 lat . - procent do uzgodnienia.
Proszę o poważne oferty , bez przedpłat , prowizję dam po sfinalizowaniu , jestem ostrożny gdyż zostałem oszukany kilka razy .
Zdecydowany jestem na 100% , każde warunki prócz hipoteki

#2 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 10:01

A ja myślę, że potrzebny ci psychiatra

#3 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 509 postów

Napisano 14 listopad 2018 - 07:25

Polecam skontktowac się z doradcą finansowym.A jest ich wiele.Dobre oferty doradcze ma w ofercie na przykład firma Loando, która specjalizuje się w podpowiedziach na temat tego jakie kredyty prywatne maja dobre oferty.
W sieci jest również bardzo wiele porównań.Aktualnie dobre pożyczki ratalne maja firmy
Moneyman
Moneyguru
Zaplo
ewentualnie pożyczka plus

https://www.lm.pl/ak...kac_najlepszych- poszukaj informacji tutaj.

#4 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 10:42

A nie lepiej wziąć pożyczkę na przykład w hapi pożyczki? Jasne, przejrzyste warunki, nawet do 25 tys. można wziąć i rozłożyć to na 4 lata.

#5 Adrien Agrest

Adrien Agrest

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 16:11

A nie lepiej wziąć pożyczkę na przykład w hapi pożyczki? Jasne, przejrzyste warunki, nawet do 25 tys. można wziąć i rozłożyć to na 4 lata.

Czyli to nie jest taka typowa chwilówka? Korzystałaś z oferty Hapi? Jak szybko rozpatrywany jest wniosek? Jestem zainteresowany ich ofertą ale póki co zbieram opinie.

#6 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 19 listopad 2018 - 10:25

Decyzje masz zazwyczaj w ciągu kilku minut. Wypełniasz po prostu wniosek na stronie, weryfikują dane i dostajesz odpowiedź. Jeśli wszystko się zgadza, jest komplet dokumentów i pozytywnie przeszedłeś weryfikacje to przelew to też kwestia kilkunastu minut.

#7 Guest_sławko

Guest_sławko
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 11:10

W firmach jak Kredyt OK próbuj, oni dają nie tylko chwilówki ale przecież też kredyty, minimum formalności przy tym nie tak jak w banku. Na parę lat taki kredyt gotówkowy można wziąć. a firma sprawdzona, od prywatnej osoby to ja bym nie pożyczyła...

#8 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 09:05

Jeśli byłbym w potrzebie, to tak naprawdę bank jest jedyną możliwością, na którą bym się zdecydował.

#9 KasiaKam

KasiaKam

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 12 postów

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:24

Polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.

#10 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:07

Został oszukany kilka razy czyli brał już kilkukrotnie pożyczki i pewnie miał kłopoty ze spłatą... no cóż. Widzę kłopoty.

#11 Guest_mint

Guest_mint
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 15:20

Bank Raiffeisen ma pożyczkę nieoprocentowaną z rrso 2,88 Spłacać można przez 2 lata a rrso wynika z niewielkiej prowizji bankowej. Myślę, że żadna chwilówka nie dorówna takiej ofercie.

#12 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 17:59

Witam! Jako przedstawiciel Wonga.com zapraszam wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy wielokrotnie nagradzaną firmą z branży internetowych usług finansowych. Działamy w oparciu o zasady: - Przejrzystości - informujemy o wszystkich kosztach i warunkach korzystania z naszej oferty - Elastyczności - dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb naszych Klientów - Komfortu - korzystanie z naszych produktów jest proste i wygodne. Nasza oferta jest dostępna online, bez konieczności wychodzenia z domu.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#13 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:33

Polecam darmowe opcje czyli kalkulator kredytowy i porównywarka, dla swojej wiedzy. Oraz żeby ostatecznie znaleźć najlepszą opcję konsultację z pośrednikiem kredytowym i z jego pomocą starać się o kredyt czy pożyczkę.

#14 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 16 maj 2019 - 10:40

Polecam sprawdzić kilka rzeczy przed decyzją. I tyczy się to zarówno pożyczek prywatnych jak i pożyczek w bankach

Oprocentowanie pożyczki - dobrze jest zastanowić się czy będziemy w stanie pożyczkę spłącić w terminie i czy nie będziemy mieli opóźnień w spłacie

Prowizję

Dodatkowe opłaty takie jak ubezpieczenie czy opłata przygotowawcza bo są w stanie znacznie powiększyć koszt całkowity kredytu

Wymagania firmy, to czy sprawdza bik i krd

Oraz obliczyć sobie zdolność kredytową

Polecam zajrzeć sobie tutaj http://www.gazetapra...-je-porownywac/-  na stronie jest opisane jak porównywać pożyczki i kredyty. 

#15 bronson

bronson

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 25 maj 2019 - 12:53

Jak spłacić pożyczkę zaciągnięta w wonga?

#16 Guest_oewonga

Guest_oewonga
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 16:37

Witam! Bronson, najlepiej zrób szybki przelew – funkcję tę odnajdziesz na swoim koncie Klienta na www.wonga.pl, w sekcji „Spłać”. Możesz to zrobić w dowolnym czasie spłaty pożyczki. Spłata zostanie natychmiast zaksięgowana. Drugim sposobem jest zwykły przelew na indywidualny numer rachunku bankowego do spłaty, który otrzymasz od nas w mailu z potwierdzeniem wypłaty pożyczki oraz w załączniku do umowy o nazwie „Potwierdzenie wypłaty”. Pamiętaj, że ten drugi sposób nie gwarantuje natychmiastowego przelewu na nasze konto i musisz zaplanować margines bezpieczeństwa, bo za dzień spłaty pożyczki uznajemy moment, w którym spłata znajdzie się na naszym koncie.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią:

- telefonicznie pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100* lub

- poprzez zamówienie rozmowy na naszej stronie internetowej - nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych