Skocz do zawartości

Zdjęcie

dotacje

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 lelad

lelad

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 15:49

Witam. Zastanawiam się nad dotacjami  ponieważ mam pewne plany, ale nie wiem czy w ogóle jest sens starać się o to. znajomy polecił mi świetną firmę dotacje na innowacje Co myślicie?

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 10:21

Chodzi o dotacje z UE?

Always look on the bright side of life!

#3 Guest_Ann87

Guest_Ann87
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2018 - 09:31

Oczywiście, że jest sens się starać o dotację. Nic nie tracisz a możesz zyskać bardzo dużo.

Mogę Ci polecić firmę, która zajmie się tym od A do Z, a chodzi o SIEGMA-CONSULT z Rzeszowa. Dzięki nim sfinansowałam rozwój mojej firmy, która teraz przynosi większe zyski. 

#4 dominika44

dominika44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:26

Zdecydowanie trudno samemu przejść drogę do uzyskania takich środków. Skorzystaj z pomocy nobilitus.pl – zajmują się takimi funduszami od lat, zerknij na opinie tych, którym już pomogli

#5 anastazja4390

anastazja4390

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 70 postów

Napisano 04 luty 2019 - 19:36

Jeśli masz pomysły dotąd nie wykorzystywane w tej branży a brakuje środków na ich wdrożenie to sięgnij po programy NCBR, na stronie masz szczegóły dotyczące nowych technologii, być może zakwalifikują Cię do dofinansowania?

#6 Guest_marianka

Guest_marianka
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 18:27

Jak już przebrnie się przez formalności z pomocą nobilitus.pl to sama obrona projektu i uzyskanie aprobaty Komisji nie jest niczym trudnym dla twórcy, pomysłodawcy czy konstruktora innowacyjnego rozwiązania, badacza czy naukowca - w końcu najlepiej oni znają swoje dzieło od podstaw, tylko muszą do słuszności pomysłu przekonać 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych