Skocz do zawartości

zagłuszanie telefonu stalking grożenie śledzenie szpiegowanie niszczenie życia

wróć do serwisu Księgowość 21 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:23

Gdzie zgłosić - na policję, prokuraturę czy gdzieś indziej - że zorganizowana grupa przestępcza, wynajęta do rozbicia mojego małżeństwa, sprowadzenia moich dzieci na złą drogę i doprowadzenia mnie do samobójstwa (anonimowo mnie o tym poinformowała jedna osoba, która się wycofała z tego bałaganu) - zagłusza mi internet i telefon tak, że przez nich straciłam szansę w jednej rekrutacji do pracy, nie mogę odbierać telefonu od własnych dzieci czy męża, bo nie dochodzą do mnie połączenia, mimo, że oni widzą je u siebie. Grupa przestępcza składa się z analityków, informatyków, badaczy rynku, pracowników firmy doradztwa strategicznego, pracowników firm handlowych, są to osoby na stanowiskach specjalistycznych, kierowniczych i dyrektorskich. Wymieniają się rolami, szpiegują mnie i moją rodzinę na wakacjach, w filharmonii, w sklepach chodzą za mną i zaglądają mi do koszyka, chodzą za mną do lekarza, próbują wyłudzić dane o mojej karcie do banku, informacje o moich dzieciach. Próbowali kilkukrotnie zepsuć mi samochód i doprowadzić do wypadku samochodowego, bez znaczenia było, czy w aucie będą dzieci czy nie. Grzebali w rzeczach moich dzieci na ich koloniach, co nagrała kamera. Włamali się wielokrotnie do mojego samochodu. Są to osoby z wielkich i bardzo dobrze znanych firm, choć są wśród nich również osoby, które udają analityków, a nimi nie są, są zatrudniane, aby pozbyć się kogoś z pracy w każdy możliwy sposób. Banda ta podrabia tablice rejestracyjne i nawet bez skrępowania zmienia je na parkingach przy dużych sieciach handlowych. Zajmują się wypadkami, takimi jak: podrzucenie żmij pod rower w lesie w czasie gdy jest plaga żmij (ciężko uwierzyć w nagromadzenie kilkudiesięciu żmij w jednym miejscu w jednej chwili nawet, gdy jest plaga). Na Krecie zatrudnili starszego chudego pana z rudą żoną, aby podtruł gości w hotelu. W Gdańsku w Golden Tulip wynajęli słabego detektywa, aby przepytywał gości, jakby był ich znajomym, co było żałosne. Wysyłali, za zgodą burmistrza miasta (jak to możliwe?) sms-y, że idzie tornado w jednej z miejscowości na Mazurach, aby wystraszyć ludzi i doprowadzić do wypadku konkretnej osoby (miała zostać utopiona) - problem w tym, że byłam w siedzibie władz miasta i rozmawiałam z najważniejszą sekretarką, która oznajmiła mi, że tornada nie będzie, ale lepiej na weekend wyłączyć komputery z prądu (zalecenie szefa) i uważać na siebie. Banda ma dostęp również do zwierząt pochodzących z nielegalnego handlu, np. żywych pająków. Oczywiście posiadają substancje, których nie powinni posiadać. Mają, poza Warszawą, także miejscówkę w Łodzi. Niektórych członków tej bandy można spotkać na meczach trzecioligowych, tam też się uczą fachu. Są wśród nich kobiety. Nie wszyscy się znają ze sobą, więc tym bardziej dziwi mnie, że sobie tak bezgranicznie ufają. Jeśli chcą kogoś utopić, to na wszelki wypadek mają ze sobą dwie butelki wody, żeby dokończyć sprawę. Mają niewielkie pojęcie o lekach i interakcjach, a jednak potrafią wywołać zawał serca. Są to ludzie albo bezlitośni albo chorzy psychicznie. Potrafią śledzić osobę przez wiele miesięcy, nawet lat, aby ją unicestwić "w sprzyjających okolocznościach", sami raczej nie wychodzą z inicjatywą, chyba że lekkiego zatrucia lub zepsucia samochodu. Niestety, nawet jeśli są jednomyślni co do tego, że chcą się kogoś pozbyć, robią to z różnych pobudek - jedni dlatego, że przeszkadza im w interesach, inni z zawiści czy zazdrości, a jeszcze inni dla zabawy. Ci ostatni piszą nawet natemat o tym, że boją się biegać tam, gdzie są żmije, chociaż sami się zbieraniem tych żmij zajmowali. Niektórzy grają rolę kochanków, inni mentorów, jeszcze inni bratniej duszy - wykorzystują archetypy, jeśli dostają zlecenie, żeby kogoś uwieść (zarówno mężczyźni jak i kobiety). Mogą wykorzystywać archetypy na aniwnych osobach z powodzeniem, ponieważ w bandzie są również psychologowie (w tym psychologowie zajmujący się patologiami i gwałtem zawodowo), a także socjologowie. Ci ostatni są mocno przekonani o tym, że nie widać, jacy są sztuczni w konwersacji, kiedy zamiast zwyczajowej rozmowy prowadzą wywiad jak z kwestionariusza. Są bezlitośni, nieobliczalni i dzisiaj znów zablokowali mi internet i telefon i nie działały tak długo, aż zadzwoniłam na policję. Jadę wieczorem na policję uporać się z tą sprawą, już wysłałam do nich list, obejmuje kilkadziesiąt nazwisk osób, które chodziły za mną po mieście, szpiegowały mnie i znały treść moich sms-ów i rozmów telefonicznych, groziły mi, przeszukiwały mój samochód, co mój mąż nagrywał przy pomocy zatrudnionych osób. Próbują także zniszczyć dzieciństwo moich dzieci. Zniszczyli mi kilka razy moje prywatne rzeczy. Rysowali nagrobki na ekranie komputera. Niektóre te incydenty byłyby śmieszne, ale niestety są żałosne. Jeden z nich przez ponad dwa miesiące namawiał mnie do samobójstwa. Wszystkie te opisane tutaj rzeczy dzieją się już od wielu lat. Zastanawia mnie tylko, skąd biorą narkotyki i inne nielegalne substancje. Jeden powiedział, że ma brata lekarza, ale wydaje się, że to raczej nie o tego brata chodzi (chyba, że "brat" to taka ksywka). Jak mam im odebrać te wszystkie lata w taki sposób, aby poczuli to, co ja? Przecież najważniejsze przykazanie to sprawić, by inni czuli to co ja - taki żarcik :) Na szczęście pomiędzy tymi wszystkimi ludźmi jest jeden bardzo wyraźny łącznik i jeden mniej wyraźny. Jeśli założymy, że wszyscy przyjmowali pieniądze przez te długie lata za swą działalność, jeden z nich zaczął sypać, a każdy zostawił przynajmniej jeden dowód przez roztargnienie, to sprawa - jak odnalezione puzzle - nagle staje się oczywista również dla policji. Najgorsze jest to, że bezmyślni (lub też chorzy psychicznie jak wspominałam) ludzie nie wiedzą nawet, w jakim tkwią bagnie. A bagno, jak to bagno, robi się coraz głębsze i wciąga coraz więcej trupów. Wiecie co, studiowałam hydrologię i powiem wam, że bagna można osuszać :)

#2 Guest_gość gość

Guest_gość gość
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 17:50

A ja ci idiotko dawno mówię : idź się leczyć, jesteś chora, to mania prześladowcza.
Przestań głupku zaśmiecać forum swoimi chorymi wpisami.
Jesteś NIKIM i nikt się tobą nie interesuje.

#3 wilkstepowy

wilkstepowy

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 21:47

Sama dałaś sobie odpowiedź na pytanie co powinnaś zrobić.

#4 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:00

A ja ci idiotko dawno mówię : idź się leczyć, jesteś chora, to mania prześladowcza.

Proszę Administratora o skasowanie tego wpisu - jest obraźliwy i napisał, go ktoś kto najwyraźniej od dawna prześladuje swojego przedmówcę ("dawno mówię").

Proszę o zgłoszenie sprawy na policję, w przeciwnym wypadku zgłoszę na policję, że Administrator nie dopełnił swoich obowiązków.

#5 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:26

Dzień dobry, widzę, że niektórzy odpisują mi, że powinnam zrobić tym wariatom to, co oni zrobili mi.

Inni - wręcz przeciwnie - używają nagranych przez siebie rozmów, aby mi dokuczyć. To żałosne.

Mam prawo nie być inwigilowaną przez byłego pracodawcę, niezależnie od tego czy jest to globalna firma fmcg lub otc, globalna firma zajmująca się doradztwem strategicznym, globalna firma handlowa, globalna firma badań rynkowych tudzież ratingowa czy jakakolwiek inna firma.

Mam prawo do spokojnego życia i cieszenia się rodziną, a nie wyłącznie do egzystencji, zakłócanej szpiegowaniem, śledzeniem, podsłuchiwaniem, niszczeniem samochodu, wakacji i rodzinnych relacji.

Mam prawo nie być obrażana na forach internetowych, nie czytać o sobie jako o idiotce czy o tym, że jestem "nikim".

Mam prawo zgłosić wszystkie incydenty związane ze szpiegowaniem, podsłuchiwaniem, śledzeniem, zatruwaniem żywności, niszczeniem mienia (samochodu, ubrań, portfela, torebki, butów), kradzieżą telefonu dziecka i używaniem go z nieznanym mi IP przez dwa tygodnie i oddaniu, a raczej podrzuceniu pod mój samochód.

Mam prawo czuć się bezpiecznie, ponieważ porządku w tym kraju strzegą różne służby.

Mam prawo wypowiadać się na internecie, ponieważ żyję w wolnym kraju.

Mam prawo nie słuchać od kolegów z pracy, że lubią seks z piętnastolatkami, że lubią piętnastolatki i nie odpowiadać na pytania, ile lat mają moje nastoletnie dzieci.

Mam prawo nie odpowiadać na pytania kolegów z pracy, gdzie noszę torebkę, co w niej mam, jaki mam numer konta bankowego, gdzie mieszkam, gdzie jadę na wakacje, czy miałam jakieś złamania, czy miałam wypadki samochodowe, ile lat ma mój samochód, jakie biorę leki, jaką piję kawę.

Mam prawo nie odpowiadać na kilkadziesiąt powtarzających się pytań moich kolegów o znajomość przepisów samochodowych.

Mam prawo cieszyć się dobrym zdrowiem, nie zakłócanym podsypywaniem do kawy środków wymiotnych.

Mam prawo odejść od rozmowy, która jest żenująca.

Mam prawo nie reagować na stwierdzenia kolegów, że "wszystkie kobiety to dziw..."

Mam prawo znaleźć pracę, bez utrudniania mi tego poprzez: zakłócanie działania mojego telefonu, zakłócania działania internetu w moim domu, dzwonienie do osób które prowadzą rekrutację i mówią oczerniające rzeczy na mój temat.

Mam prawo widzieć moje dziecko bezpieczne w przedszkolu, a nie widzieć w przedszkolu moich prześladowców.

Mam prawo rozmawiać z ludźmi wokół mnie, którzy mnie nie prześladują i nie dręczą.

Mam prawo zgłosić wszystkie przejawy niesprawiedliwości wobec moich dzieci odpowiednim osobom.

Mam prawo zabronić moim dzieciom kolegowania się z dziećmi, których rodzice próbują w sposób jawny i żenujący rozbić naszą rodzinę.

Mam prawo opisywać fakty z mojego życia, bez znaczenia jest tutaj, czy ktoś się tym interesuje czy nie.

Mam prawo być sobą, nie niszcząc przy tym życia ludzi, którzy nie próbują mnie zabić.

Mam prawo zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby żyć zdrowo i szczęśliwie - to prawo obejmuje także odsunięcie ode mnie, w każdy możliwy i zgodny z prawem sposób, wszystkich ludzi, którzy to zakłócają.

Mam prawo wybierać sobie przyjaciół.

Mam prawo odwrócić się bez słowa od ludzi, którzy mnie określają w sposób nie do przyjęcia i wydają o mnie opinie, co do których nie mają podstaw (jak ta, że jestem chora).

Mam prawo pracować z należytą rzetelnością, bez znaczenia będzie tutaj gdzie i kiedy.

Proszę osobę, która pilnuje tego forum o dopilnowanie, aby nikt mnie nie obrażał.

Dziękuję.

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 17:53

Masz prawo - wy***rdalać przygłupie z tego forum.
Idź idiotko do lekarza, kaftan bezpieczeństwa dla ciebie to najlepsza opcja

#7 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 05:32

Proszę ponownie administratora o przesłanie IP powyższej osoby na policję.

To jest stalking, karany wg prawa.

Pozdrawiam.

#8 Guest_Anna

Guest_Anna
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:00

Proszę ponownie administratora o przesłanie IP powyższej osoby na policję.

To jest stalking, karany wg prawa.

Pozdrawiam.

co jest stalkingiem? chyba przesadzasz, przecież ten "gość" sobie pisze tak samo jak ty sobie piszesz, gdzie masz wskazówkę, że to dotyczy ciebie?

Poza tym, kto jest kim? wszyscy piszecie jako "gość"

#9 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 09:02

Do autorki postu:

jeśli wszystko co napisałaś oceniasz pod takim samym kątem, jak powyżej, że to niby "stalking" to faktycznie, są to tylko urojenia i fobie

#10 Arcana

Arcana

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 11:05

Proszę iść na policję zgodnie z zapowiedzią, cóż więcej możemy zrobić?

#11 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:30

Proszę iść na policję zgodnie z zapowiedzią, cóż więcej możemy zrobić?

Tu chodzi o samo pisanie i wymyślanie kolejnych podsłuchów, zagłuszeń, śledzenia, stalkingu........etc

Proszę uważnie przeczytać, tu nie chodzi o rzeczywiste przypadki, tu chodzi o zwrócenie na siebie uwagi i wymyślone, urojone przypadki

#12 Arcana

Arcana

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 08 listopad 2018 - 11:48

Tu chodzi o samo pisanie i wymyślanie kolejnych podsłuchów, zagłuszeń, śledzenia, stalkingu........etc

Proszę uważnie przeczytać, tu nie chodzi o rzeczywiste przypadki, tu chodzi o zwrócenie na siebie uwagi i wymyślone, urojone przypadki

Pisałam do autorki postu, nie potrzebuję dodatkowych opinii bo widzę co jest napisane :)

#13 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 11:58

dziwię się ,że to forum jeszcze funkcjonuje!komentarze pełne chamstwa ,prostactwa

#14 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:14

to w jakim celu tu zaglądać? może czas sięgnąć do wyżyn intelektualnych i wypłynąć na szerokie wody?

#15 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:19

Pisałam do autorki postu, nie potrzebuję dodatkowych opinii bo widzę co jest napisane

autorkę postu chyba średnio interesuje porada, tu chodzi o "pisarstwo"

#16 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:28

autorkę postu chyba średnio interesuje porada, tu chodzi o "pisarstwo"

i co związku z tym ?to upoważnia "pseudo gości " do  pisania tak  wulgarnych ,chamskich ,na bardzo niskim poziomie odpowiedzi!

#17 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:07

i co związku z tym ?to upoważnia "pseudo gości " do  pisania tak  wulgarnych ,chamskich ,na bardzo niskim poziomie odpowiedzi!

a ty "gościu" też psudo masz jakiś problem z sobą?

#18 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:13

a ty "gościu" też psudo masz jakiś problem z sobą?

jak jesteście tacy odważni to piszcie pod swoimi nickami .Niby dorośli ludzie ,wykształceni wydawałoby się ,  a brak kultury !

#19 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 13:30

jak jesteście tacy odważni to piszcie pod swoimi nickami .Niby dorośli ludzie ,wykształceni wydawałoby się ,  a brak kultury !

no właśnie, pisz pod swoim nickiem "gościu" "Niby dorośli ludzie ,wykształceni wydawałoby się ,  a brak kultury !"

co ma z tym kultura wspólnego.......hmmmm, nie wiem

A żeś se "gościu" popisał/a hi,hi,hi, jak czytam to u góry to normalnie aż pluję ze śmiechu na komputer

#20 Guest_autor

Guest_autor
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 17:28

WItam, tu odpisuje autorka pierwszego postu.

Nie chcę zwrócić na siebie uwagi.

Chodzi o to, że zgłosiłam sprawę na policję, ale odmówili obejrzenia dowodów.

Grożono mi i mojej rodzinie, że moim dzieciom stanie się "coś złego", że będę miała wypadek, sugerowano mnóstwo innych rzeczy prowadzących ostatecznie do śmierci.

Jeśli ktoś z Państwa ma zamiar się naśmiewać ze mnie, bardzo proszę, nie obchodzi mnie to wcale.

Piszę to wszystko dlatego, że policja sprawdzi bez problemu mój numer IP i również wszystkich Państwa.

Bardzo dziękuję za wszystkie komentarze, są niezwykle cenne.

Dowodzą, że niektórzy ludzie nie mają żadnych problemów w życiu i są niedojrzali, a inni z kolei mi współczują i wykazują się empatią, chociaż czują, że nic nie mogą zrobić.

Zapewniam jednak wszystkich, że prawdopodobnie nie dożyję starości, ponieważ nie mam żadnych szans w przetrwaniu ze zorganizowaną grupą przestępczą, z jaką obecnie mam do czynienia.

Sugerowali mi nawet, żebym się utopiła. Zapewniam wszystkich, że nikt z Was nie chciałby się znaleźć na moim miejscu i codziennie zastanawiać się, co ci ludzie dzisiaj wymyślą.

Pragnę normalnie żyć, a ponieważ nie mam pieniędzy na zakrojoną na szeroką skalę działalność detektywów, piszę tutaj.

Kiedy mój mąż zostanie już sam z moimi dziećmi, wtedy być może, sprawa nabierze obrotów i ludzie, o których piszę, zostaną ukarani.

Moi dziadkowie dożyli późnej starości i chciałabym pójść w ich  ślady.

Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrych dni, żadnego stalkingu, a także uważania na siebie zawsze i wszędzie.

[:)]

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych