Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Szkolenie na księgowego, kurs, egzamin?

wróć do serwisu Księgowość 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_HannaM

Guest_HannaM
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 11:43

Dzień dobry,

chciałabym zapytać jak wygląda regulacja pracy księgowej? Czy zwykły kurs wystarczy by nią zostać, czy są egzaminy państwowe? proszę o informacje.

#2 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 12:10

Ku....źwa ty nawet pytania porządnie nie potrafisz zadać, baaa, mało tego, nawet nie wiesz o co pytasz, to dopiero będzie księgowa........koń by się uśmiał

#3 koleżanka

koleżanka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 14305 postów
  • LokalizacjaMazowsze

Napisano 05 listopad 2018 - 20:30

nie ma żadnej regulacji pracy 

nie ma żadnych egzaminów państwowych czy niepaństwowych 

:wub: 

#4 Forumowicz84

Forumowicz84

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 10:30

Jeśli ktoś z Was chciałby pracować w tym zawodzie, to myślę, że spokojnie możecie rozwijać się z pomocą tego miejsca https://www.seka.pl/...wego-na-slasku/Tam otrzymacie odpowiednie certyfikaty, aby bez żadnych problemów móc wykonywać swój zawód.

#5 Guest_gość

Guest_gość
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 10:34

Ty baranie! otrzymają certyfikaty i JUŻ bez problemów będą księgowymi? myśl najpierw zanim reklamę za wszelką cenę wywalisz

#6 Guest_barbara

Guest_barbara
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2018 - 18:49

nie ma teraz regulacji i egzaminów – ale tak czy inaczej odpowiednią wiedzę zdobyć musisz, jeśli chcesz pracować samodzielnie i dobrze – ja jestem po kursie z księgowości w mddp i dobrze sobie radzę, ale wiesz dobry kurs z zadaniami praktycznymi to połowa sukcesu, druga połowa to twoje dobre chęci, zaangażowanie i ciężka praca

#7 Guest_Ada

Guest_Ada
  • Goście

Napisano 27 październik 2021 - 21:10

Sama właśnie zaczynam kurs księgowy. Wybrałam ADN Akademia (dawniej Akademia MDDP). Mam nadzieję, że będzie ok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych