Skocz do zawartości

Zdjęcie

Praca w controllingu

wróć do serwisu Księgowość 1 odpowiedź w tym temacie

#1 masseur

masseur

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 03 listopad 2018 - 13:36

Nie jestem pewien czy dobry temat, ale dotyczy controllingu, więc myślę, że odpowiedni. W razie czego przenieście.

Studiuję finanse i rachunkowość na pierwszym roku magisterki. Ostatnio znajoma, która pracuje w Lidlu w dziale rekrutacji spytała mnie, czy nie szukam może pracy, bo poszukują kandydata na stanowisko "specjalista ds. controllingu". Skusiła mnie ta propozycja, ale mam też pewne obawy. Jedyna moja praca jaką podejmowałem wcześniej to przeprowadzanie inwentaryzacji u syndyka, nigdzie indziej na dłuższą metę nie pracowałem. Także przyznam, że trochę się boję podjąć tej pracy... Co innego gdyby to był staż czy praktyka - tam pokazaliby mi co i jak, a tutaj nie wiem czego się spodziewać. Na studiach nie jestem orłem, więc mam obawy czy sobie poradzę. czy nie będę im tam tylko zawadzał . Chciałbym się od was dowiedzieć na czym konkretnie polega praca na takim stanowisku. W ogłoszeniu piszą, że będę odpowiedzialny za "Sporządzanie cyklicznych raportów dla kadry zarządzającej". Tylko co to sformułowanie tak szerzej oznacza w praktyce? I jeszcze jedno. W wymaganiach napisali "bardzo dobra znajomość Excela". Co mam rozumieć przez "bardzo dobra"?

#2 piotrek56

piotrek56

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 05 listopad 2018 - 15:05

Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie. W związku z tym nie będę w stanie pomóc.

Nasze szczęście zależy od nas samych – Arystoteles

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych