Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szkolenie Handlowców

Szkolenia Handel efektywność

wróć do serwisu Moja Firma 10 odpowiedzi w tym temacie

#1 IzabelaB

IzabelaB

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2018 - 14:29

Witam Was,
Prowadzę własną działalność handlową od kilku lat, biznes jak na razie kręci się dobrze, ale myślę by można było jeszcze zwiększyć efektywność sprzedaży szkoląc pracowników. Chciałabym wynająć kogoś kto poprowadzi takie szkolenie, polecicie kogoś sprawdzonego? Myślałam o Marcinie Mańku z Warszawy, jakie macie o nim zdanie?

#2 Anuska80

Anuska80

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2018 - 15:16

Własnej firmy nie prowadzę, ale firma handlowa w której pracuje wysłała nas pół roku temu na takie szkolenie, które prowadził pan Marcin Maniek. Szkolenie to było z działów sprzedaży, nie żałuję, że pojechałam, bo sporo wiedzy wyniosłam z tego wyjazdu, a szef zadowolony z lepszych wyników. Mogę więc pana Marcina polecić.

#3 MajkaK

MajkaK

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2018 - 16:20

W sierpniu wysłałam dwóch swoich pracowników na szkolenie z obsługi klienta do Marcina Mańka, po efektach widzę, że dobrze zrobiłam, bo pracownicy wrócili z dużo bardziej rzetelną wiedzą. Na stronie manka-academy.com masz pełną ofertę.

#4 StefanH

StefanH

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2018 - 17:09

Na szkolenie z komunikacji do Marcina Mańki wysłał mnie mój szef w ubiegłym miesiącu. Ze swoich wrażeń mogę go polecić, bo Marcin ma na prawdę ogromną wiedzę z którą potrafi się przystępnie podzielić, co zwykły kowalski nawet zrozumie. Opowiada ciekawie, widać po nim duże doświadczenie. Do teraz czytam jego bloga https://manka-academy.com/blog/, polecam się zapoznać.

#5 IlonaRo

IlonaRo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 październik 2018 - 17:46

Fajnie, że na ten temat trafiłam, bo szukałam o Panu Marcinie Mańku więcej opinii. Przyjaciółka była na szkoleniu handlowym, które on prowadził i w samych superlatywach o tym opowiadała, widzę teraz, że nie tylko ona tak na to patrzy :).

#6 Guest_nenek

Guest_nenek
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 14:45

Bo Marcin Mańka to psycholog , ma realne doświadczenie zawodowe i jako jedyny Polsce łączy takie wykształcenie (3 szkoły spychologiczne) z doświadczeniem w największych mediach (17 lat) reszta to albo psychologowie bez realnego doświadczenia, albo trenerzy bez realnego wykształcenia...dlatego na szkolenia Marcina przychodzi tak wielu ludzi. Byłem na 3 szkoleniach i znam tego Pana bardzo dobrze, widzę jak świetnie prowadzi szkolenia.

#7 DuaLIpal

DuaLIpal

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 09 styczeń 2019 - 18:21

Byłem na dwóch szkoleniach u Marcina Mańki w Warszawie, zrobił na mnie kapitalne wrażenie! Gość wie o czym mówi i co chce przekazać swoim kursantom. To były jedne z najlepiej wydanych moich pieniędzy

#8 Manson

Manson

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 01 luty 2019 - 15:45

Byłem na dwóch szkoleniach u Marcina Mańki w Warszawie, zrobił na mnie kapitalne wrażenie! Gość wie o czym mówi i co chce przekazać swoim kursantom. To były jedne z najlepiej wydanych moich pieniędzy

Oooo Marcin Mańka? Czy on przypadkiem nie był w jury programu Take Me Over? Nie wiedziałem, że jest też trenerem i prowadził szkolenia. Miłe zaskoczenie.

#9 Tomek43

Tomek43

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 87 postów

Napisano 05 marzec 2019 - 11:41

Szkolenia? Polecam przejrzeć ofertę https://totalexpert....dzierzyn-kozle/ jak dla mnie TotalExpert prowadzi szkolenia na najwyższym poziomie. Wiele z nich pozwala poszerzyć horyzonty i osiągnąć lepszą pozycję w biznesie. Kto chodzi na szkolenia kilka razy w roku z pewnością wie dlaczego? :)

Ciekawa firma pozycjonująca strony www Extraseo Katowice

#10 gorgon

gorgon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 188 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 14:52

Nie podlega wątpliwości , że szkolenia są ważne dla kazdego z nas, ponieważ umożliwiają rozwój zawodowy. Jeśli jesteście zainteresowani wysoką jakością szkoleń to zerknijcie sobie na ofertę https://edunet-poland.pl/ . Szkolenia odbywają się w różnych miastach Polski 

#11 gregory43

gregory43

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 02 wrzesień 2019 - 20:04

Aktualnie handlowcy powinni doskonale poruszać się w internecie - sprzedaż to podstawa w firmie. Wyszkolony i doświadczony handlowiec to skarb dla firmy  - ale musi być zaangażowany. Polecam szkolenia sprzedażowe dla handlowców - http://www.szkolenia.../kat_sprzedaz/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Szkolenia, Handel, efektywność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych