Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Poszukuję dobrego prawnika do rozwodu i podziału majątku

dobry prawnik rozwód podział majątku

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 Anna_44

Anna_44

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 14 kwiecień 2021 - 13:26

Jeśli poszukują Państwo dobrego adwokata lub radcy prawnego z zakresu prawa rodzinnego polecam

https://wideoprawnik.pl/152/info

Znajdziecie tam najlepszych specjalistów z całej Polski.

Pomoc prawna bez wychodzenia z domu :)

#22 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2021 - 10:48

Również mogę polecić Mecenas Magdalenę Chróścielewską - moj rozwód i podział majątku to była nie łatwa sprawa (mąż agresywny i bardzo roszczeniowy) rózwód również (trzeba było wiele wiele rzeczy podzielić - oczywiście wszystko przez sąd bo z mężem nie można się dogadać było). Pani Mecenas poradziła sobie koncertowo. Jestem zadowolona na 200%.

#23 sanka2

sanka2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 15 postów

Napisano 03 maj 2021 - 19:24

Polecę od siebie Kancelarię i Panią Adwokat  Agnieszkę  Cisowską-Chruścicką  - dostaam od niej nieocenioną pomoc i wsparcie w trudnej sprawie rozwodowej z podziałem majątku i ustaleniem opieki nad dziećmi . Wspaniała i oddana sprawie osoba, bez niej nie dałabym rady :( :(

#24 Guest_Jeremi

Guest_Jeremi
  • Goście

Napisano 03 maj 2021 - 20:56

Znam ale z Wrocławia, jak ktoś szuka tutaj to polecam adwokat Agnieszke Cisowska- Chruścicką,najlepsza. Przyjmuje na Jagniątkowskiej

#25 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5892 postów

Napisano 04 maj 2021 - 07:24

Same złe opinie słyszałam o niej. Nie polecam

#26 Guest_cia bambino

Guest_cia bambino
  • Goście

Napisano 04 maj 2021 - 09:00

Ciao dora ty o wszystkich słyszałaś, a alimenty zapłaciłeś na dzieciaki

#27 pawelszabla

pawelszabla

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 540 postów

Napisano 04 maj 2021 - 13:55

W polskim sądzie mężczyzna nie ma lekko, oczywiście w sprawach rozwodowych, więc do pomocy wziąłem kancelarię centrumrozwodow.pl/sprawy-rodzinne-opole/. Udało mi się całe szczęście zabezpieczyć kontakty z córką. To mnie najbardziej interesowało. Żona poszła na ekonomiczne powiedziałbym ustępstwa, rozwód bez orzekania o winie, nawet z pewnym planem wychowawczym, ale czy on będzie dotrzymany, czy nie to jeszcze nie wiem. Pieśń przyszłości. W każdym razie kancelarię i adwokat Annę polecam gorąco.

#28 Dorota

Dorota

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 5892 postów

Napisano 04 maj 2021 - 16:53

Nie polecam. Same złe opinie słyszałam.

#29 Guest_i

Guest_i
  • Goście

Napisano 05 maj 2021 - 01:17

zatkało kakao, alimenty płać dorot

#30 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1267 postów

Napisano 07 maj 2021 - 10:02

Rozwodu to trudna sprawa niestety, bo najczęściej do głosu dochodzą emocje i to raczej te negatywne, wiadomo, z adwokatem łatwiej wszystko załatwić http://faktywroclaw....kiej-kancelariimożna o tym poczytać i się zastanowić, czy takie wsparcie rzeczywiście jest potrzebne. Mało który związek kończy się na spokojnie i bez mediacji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dobry prawnik, rozwód, podział majątku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy