Skocz do zawartości

Poszukuję dobrego prawnika do rozwodu i podziału majątku

dobry prawnik rozwód podział majątku

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Aneta

Guest_Aneta
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 10:56

Jak w temacie. Słyszałem wiele dobrych opinii o mecenasie Igorze Klimkowskim - czy komuś z Was prowadził sprawę? Jakie macie wrażenia?

#2 Guest_Agnieszka

Guest_Agnieszka
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 11:30

Witam, znam mecenasa Klimkowskiego. Prowadził moją sprawę o rozwód z winy męża oraz alimenty na mnie. Sprawę wygrał w 100%. Wina męża, alimenty na dziecko na mnie w wysokości 1000 zł oraz wąskie kontakty z dzieckiem. Mąż oczywiście odwołał się od wyroku jednakże jego apelacja została odrzucona. Kolejną sprawę jaką prowadził to podział majątku wspólnego - i tu mąż przegrał nierówne udziały i zasądzone koszty na moją rzecz. Polecam. Gdybyś szukała podaje nr 600365228 - od razu mówię że do mecenasa ciężko sie dodzwonić z uwagi na liczbę spraw, gdyby nie odbierał zostaw poprostu wiadomość sms. Wszystkiego dobrego.

#3 Guest_Arletta Bolesta

Guest_Arletta Bolesta
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 10:05

Z kolei w przypadku zainteresowania kościelnym procesem o nieważność małżeństwa zapraszam na mój blog:

rozwody-koscielne.eu

dr Arletta Bolesta

adwokat kościelny

#4 Teresa 1958 Wrocław

Teresa 1958 Wrocław

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 11:00

Aneta, rozumiem bardzo dobrze co obecnie przechodzisz . Pytasz o sens zakończenia waszego związku rozwodem jeśli posiadacie dzieci? Bardzo ważne byś odpowiedziała sobie na kilka istotnych pytań dotyczących Ciebie samej:

1. Jak chcesz żyć przez kolejne 5 lat ?

2. Jak chcesz żyć i kim chcesz być za 5 lat?

3. Kto i co jest dla Ciebie jest ważne/ważni? 

2 lata temu miałam podobnie, biłam się z myślami przez 3 lata. Wierzyłam i ufałam kilka razy jak ex mnie przepraszał i prosił o wybaczenie przemocy psychicznej względem mnie i dzieci. Ale przy wsparciu najbliższych z rodziny i przyjaciół zdecydowałam się zmienić życie swoje i dzieci.

Co do pomocy prawnej, możesz oczywiście sama pospinać wszystkie dowody i napisać wniosek o rozwód. Dużo jest porad w internecie. Ale jak piszesz, Twój mąż ma znajomości, koneksje i dobrze zarabia, więc pewnie pozwoli sobie na prawnika. Być może będzie robił Tobie tylko pod górkę. Jesteś spod Wrocławia (ja z Brochowa we Wrocławiu), to proponuję Ci popytaj znajomych, rodzinę czy mają sprawdzonego prawnika. Ja skorzystałam z pomocy adwokat z Wrocławia, którą poleciła mi siostra. Mecenas Agnieszka Cisowska-Chruścicka w sumie nie jest droga. Jak się u mnie okazało była także bardzo skuteczna. Tłumaczyła wszystko po kolei normalnym językiem a nie bełkotem prawnym. Możesz spróbować u niej https://cisowskachruscicka.pl/ ale także popytaj u swoich najbliższych. Powodzenia! Będzie dobrze. Co nie zabija to wzmacnia  :)

Teresa, szczęśliwa w nowym życiu i w nowym związku.

#5 Guest_Coppelia

Guest_Coppelia
  • Goście

Napisano 24 listopad 2018 - 12:39

A skąd jesteś autorko wątku, bo szczerze mówiąc tez nie napisałas miejscowości w jakiej poszukujesz adwokata. Z mojej strony na pewno moge Ci polecić panią mecenas Magdalenę Grześkowiak jeśli jesteś z Warszawy. Specjalizuje się w trudnych rozwodach, prawie rodzinnym, separacji, podziale majątku. Ma ogromne doswiadczenie i świetne podejście do klienta i sprawy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dobry prawnik, rozwód, podział majątku

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych