Skocz do zawartości

Dobry adwokat prawo spadkowe Łódź

Dobry adwokat prawo spadkowe

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 10:39

Cześć szukam dobrego adwokata który kompleksowo przeprowadzi moją sprawę spadkową po zmarłej babce oraz dział spadku i zniesienie wspówłasności. Czytałem sporo o mecenasie Igorze Klimkowskim. Poproszę opinie - chciaż na priv na temat w/w mecenasa. Z góry dziękuję

#2 Guest_Paw

Guest_Paw
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 12:20

Moją sprawę prowadził mecenas Igor Klimkowski. Polecam bardzo dobry specjalista. 

#3 Guest_Zosia

Guest_Zosia
  • Goście

Napisano 13 listopad 2018 - 22:27

Magdalena Sobczak - polecam. Prowadziła sprawę o spadek.

#4 Guest_Lukasz

Guest_Lukasz
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 22:35

Moja opinia o tym człowieku jest jak najlepsza. Wcześniej korzystałem z pomocy "niby" doświadczonego adwokata który wydawało się że zna się na rzeczy. Nic bardziej mylnego. Pisma były składane z opóźnieniem przez co sąd je częściowo odrzucił. Nie byłem informowany co się dzieje w sprawie. Mecenas Klimkowski jest odwrotnoscia poprzednika. Przygotowany informował mnie na bieżąco co się dzieje w sprawie. Wszystko tłumaczył. Zawsze był przygotowany. Polecam. Jeśli nie masz namiarów do niego to podaję 600365228.

#5 Guest_kofnacy

Guest_kofnacy
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2019 - 12:08

Co prawda w zakresie prawa karnego, ale mecenas Olężałek okazał się skuteczny i wywalczył nadzwyczajne złagodzenie kary w związku z kradzieżą. Mogło się to dużo gorzej dla mnie skończyć.  

#6 Monika2079

Monika2079

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 12 luty 2019 - 16:06

Skorzystaj z tego namiaru 666 609 065. To kancelaria mecenas Chróścielewskiej. Ona specjalizuje się tylko w spadkach i prawie rodzinnym. Mnie pomogła w sytuacji bez wyjścia.

#7 Guest_Marcin Ostrowski

Guest_Marcin Ostrowski
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 23:50

Guest_Michal mecenas Igor Klimkowski to jeden z lepszych specjalistów z zakresu prawa spadkowego. Z tego co wiem jest również autorem artykułów o tej tematyce i prowadzi zajęcia ze studentami prawa. Miałem z nim kontakt podczas konsultacji prawnej i nie będę ukrywał dzięki niemu uniknalem zapłaty zachowku z darowizn wcześniej otrzymanych. Poszukaj w necie namiarów na niego.

#8 Guest_Sprawdz

Guest_Sprawdz
  • Goście

Napisano 15 luty 2019 - 11:45

Mecenas Paweł Ksiezak z Łodzi.

#9 Guest_Robert Gorski

Guest_Robert Gorski
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 23:09

Kilka miesięcy temu zakończyłem współpracę z mecenasem Igorem Klimkowskim. Powiem szczerze że z lepszym prawnikiem nie miałem do czynienia chociaż wcześniej współpracowałem z kancelaria z Warszawy. Bez porównania. Mecenas Klimkowski przedstawił mi z czym muszę się liczyć składając wniosek do sądu, jak to wygląda itd. Sprawa zakończona sukcesem. Aktualny nr 600365228 adrs aktualny na stronie igor klimkowski.pl

#10 Guest_Michał1978

Guest_Michał1978
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 10:27

Osobiście korzystałem z pomocy Pana Igora Klimkowskiego który udzielał mi porady. Bardzo dobrze przygotowany. Rozjasnil mi wszystko co i jak i co dla mnie najważniejsze nie patrzył na zegarek żeby już zakończyć. Miałem możliwość uzyskania pomocy do wyczerpania tematu. Polecam

#11 Guest_Adrian

Guest_Adrian
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2019 - 07:35

Z Łodzi w prawie spadkowym specjalizuje się adwokat Chróścielewska. Ogólnie prawo rodzinne to jej tematyka - rozwody, spadki, alimenty.  Mi pomogła przy rozwodzwie i rzecz jasna w nasępnej kolejności alimentach 

Cenowo nie było dramatu, a za dobrego prawnika czasem warto zapłacić chociaż tak jak mówię tutaj tragedii nie ma. Pani adwokat zna się na temacie. Nie odpuszcza do samego końca co się bardzo ceni. 

#12 Guest_Dzesika

Guest_Dzesika
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 17:09

Moja sprawę spadkową a potem o dział spadku rewelacyjnie poprowadził adwokat Jarosław Szkudlarek i mogę go polecać do spraw spadkowych zwłaszcza tych skomplikowanych tak jak moja sprawa. 

#13 martinulka

martinulka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 lipiec 2019 - 05:14

U mnie nie było łatwo. Dodatkowo wojna z najbliższą rodziną. Zapytałam mojego firmowego prawnika kogo od spraw spadkowych. Dostałam numer do pani Magdy. Nie zawiedliśmy się. Zaopiekowała się naszą sprawą w sposób idealny. Od roku ta sądowa wojenka to historia. Udało nam się dostać to co chcieliśmy. Polecam z całego serca,

http://www.skuteczny...chroscielewska/

#14 rudy103

rudy103

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 lipiec 2019 - 20:34

Korzystałem przy sprawie spadkowej z pomocy Mecenas Chróścielewskiej. Była to druga prawniczka która mi pomogała. Pierwsza w wojnie o dom po rodzicach skapitulowała. Pani Chróścielewska się nie poddała i pomogła mi w tym co obiecała. . Jest rzeczywiście skuteczna i bardzo zawzięta  :) http://spadkowe-prawo.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych