Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zasiłek pielęgnacyjny w 2019 r. - wysokość, aktualny wniosek

wróć do serwisu Kadry 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Kadry

Admin Kadry

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 516002 postów

Napisano 29 październik 2018 - 09:53

Podwyżka zasiłku pielęgnacyjnego będzie dwuetapowa. Pierwsza nastąpi od 1 listopada 2018 r., a kolejna w listopadzie 2019 r. Sprawdź szczegóły komu przysługuje zasiłek, jak się o niego ubiegać. Pobierz aktualny wzór wniosku o ustalenie prawa do zasiłku pielęgnacyjnego na okres 2018/2019.

Powrót do artykułu: Zasiłek pielęgnacyjny w 2019 r. - wysokość, aktualny wniosek

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 09:53

Jestem mamą dwójki niepełnosprawnych dzieci.Jak wygląda sprawa zasiłku pielęgnacyjnego na dwoje dzieci (z orzeczoną niepełnosprawnością)? Czy są przewidziane zmiany w tym zakresie?

#3 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:50

Jestem mamą dwójki niepełnosprawnych dzieci.Jak wygląda sprawa zasiłku pielęgnacyjnego na dwoje dzieci (z orzeczoną niepełnosprawnością)? Czy są przewidziane zmiany w tym zakresie?
[/quote
Masz wszystko wyjaśnione w artykule powyżej. Czytaj.

#4 Guest_Hubert

Guest_Hubert
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 09:14

moja córka ma obywatelstwo brytyjskie i nie pobiera na mnie zasiłku, to muszę ją wpisywać do wniosku o zasiłek pielęgnacyjny tu w Polsce? Ma tam swoją rodzinę.

#5 Guest_karpiel

Guest_karpiel
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 17:06

Okazało się że mam uprawnienia do zasiłku pielęgnacyjnego od 20 lat,ale o tym nie wiedziałem. Od złożenia dokumentów, ile mogą mi uznać zasiłku wstecz???

#6 Guest_jolka

Guest_jolka
  • Goście

Napisano wczoraj, 15:23

nic ci nie zwrócą wstecz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych