Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alimenty

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Roball

Roball

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 październik 2018 - 01:53

Witam,
Place alimenty które nie są zasądzone tylko dogadane z była i moje pytanie brzmi czy mogę zamiast dawać gotowka/przelewem kase czy mogę opłacić np przedszkole w kwocie alimentow?

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 10:33

Witam,
Place alimenty które nie są zasądzone tylko dogadane z była i moje pytanie brzmi czy mogę zamiast dawać gotowka/przelewem kase czy mogę opłacić np przedszkole w kwocie alimentow?

Witam,

Musisz to uzgodnić z matką dziecka. Jeśli wyrazi zgodę na taką formę zapłaty, to możesz.

#3 agatazabek

agatazabek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 09:19

Warto poczytać ten artykul na temat alimentów : http://kancelariapra...enie-alimentow/

#4 G0siaa

G0siaa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 16 październik 2019 - 10:47

Jeśli oboje jesteście w tym temacie zgodni, to nie widzę przeciwwskazań. Możecie także zawrzeć u notariusza umowę alimentacyjną. Ja tak zrobiłam z moim byłym mężem. Pieniądze przesyła mi co miesiąc na konto bankowe. W tym zakresie korzystałam z usług kancelarii www.notariuszbemowo.com w Warszawie.

#5 Guest_lara

Guest_lara
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 19:00

Jak mus to mus. Ja się nie potrafiłam dogadać, doprosić, to sprawa trafiła do sądu. Na szczęście mój adwokat pan Cejrowski doskonale sobie poradził. Dało się wyczuć ogromne doświadczenie w tego typu sprawach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych