Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam dobrego adwokata z Warszawy, ustalenie kontaktu

ustalenie kontaktu ustalenie opieki

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 LEBU79

LEBU79

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 26 październik 2018 - 15:19

Witam, mam kłopoty z byłą żoną i jej nowym facetem. W zasadzie kontakt jest już ustalony, była żona po rozwodzie opiekuje się dzieckiem i odkąd pojawił się jej nowy partner pojawiły się problemy… Czy mozecie polecić dobrego adwokata z Warszawy? Zależy mi na specjaliście i na szybkiej  poradzie/interwencji nie chcę czekać nie wiadomo na reakcję.

#2 Guest_życzliwa

Guest_życzliwa
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 11:25

a w czym problem? nie podoba Ci się że żona układa sobie życie bez Ciebie, co?/

#3 LEBU79

LEBU79

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 11:59

Zupełnie nie o to chodzi, zależy mi na tym, żeby mój synek miał normalne życie i żebym miał prawo się z nim spotykać tak jak ustaliliśmy.

#4 Guest_życzliwa

Guest_życzliwa
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 13:32

jak się rozwiodłam z mężem, to tez zaczął wariować, kiedy pojawił się zamiast niego nowy mężczyzna, z którym ja i moje dzieci byliśmy szczęśliwi.

#5 Aspiryna

Aspiryna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów

Napisano 09 listopad 2018 - 14:50

Polecam Ci adwokata Pawła Kutrzubę. Bardzo dobrze zajął się moją trudną sprawą rozwodową w tym ustaleniem opieki nad dzieckiem, niestety nie było mowy o porozumieniu z byłym mężem i nasz rozwód to była walka na noże... To prawnik z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a jeśli chodzi o takie sprawy i walkę o dobro dziecka to wg mnie skuteczność prawnika jest niezbędna.. Współczuję Ci bardzo Twojej sytuacji :(

#6 LEBU79

LEBU79

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 12 listopad 2018 - 10:14

jak się rozwiodłam z mężem, to tez zaczął wariować, kiedy pojawił się zamiast niego nowy mężczyzna, z którym ja i moje dzieci byliśmy szczęśliwi.

Nie o to chodzi. Pogodziłem się już z rozwodem, nasze małżeństwo tak naprawdę rozpadło się dawno temu. Rozwiedliśmy się, synek został z nią, mieliśmy ustalone terminy wizyt, zabierałem go na dwa weekendy w miesiącu. Wszystko było w miarę, czasem coś tam się posprzeczaliśmy o te widzenia, jak np. odwołała kilka wizyt, ale… to sprawa poboczna. W każdym razie kilka miesięcy temu ona poznała faceta, który zamieszkał z nią w naszym byłym wspólnym mieszkaniu - zostawiłem je jej i synkowi. Od jakichś dwóch, trzech miesięcy mam bardzo utrudniony kontakt z synkiem, widzę też że zmieniły się nastroje między mną a byłą żoną, w sumie staraliśmy się współpracować, a teraz ona ona odnosi się do mnie cały czas z pretensją nawet wrogością. Odwołuje spotkania, jak już dojdzie do spotkania i odbieram synka, to muszę czekać pod drzwiami klatki aż on zejdzie, nie wpuszcza mnie nawet domofonem. Ale to jeszcze bym przeżył i jakoś próbował się dogadywać. Najgorsze, że syn mówi, że nie lubi nowego “wujka” i że jak nie ma Mamy to on zamyka go w pokoju i każe mu przepisywać książki, Synek jest w trzeciej klasie i to pisanie nie idzie mu najlepiej i mówi, że ten facet krzyczy na niego, że brzydko napisał i straszy, że mały będzie spał na dworze. Pytałem go, czy może mi pokazać te przepisywane kartki, ale mówi, że ‘wujek’ mu potem zabiera.

Próbowałem rozmawiać o tym z żoną przez telefon, ale ona twierdzi, że nastawiam synka przeciwko jej facetowi i mały opowiada takie bajki, żeby mi się przypodobać.   Nie interesuje mnie z kim ona układa sobie zycie ale nie pozwolę krzywdzić dziecka dzoiecka.

Polecam Ci adwokata Pawła Kutrzubę. Bardzo dobrze zajął się moją trudną sprawą rozwodową w tym ustaleniem opieki nad dzieckiem, niestety nie było mowy o porozumieniu z byłym mężem i nasz rozwód to była walka na noże... To prawnik z ogromną wiedzą i doświadczeniem, a jeśli chodzi o takie sprawy i walkę o dobro dziecka to wg mnie skuteczność prawnika jest niezbędna.. Współczuję Ci bardzo Twojej sytuacji :(

Dzięki. Nie jest kolorowo... A możesz powiedziec na jakiej podstawie polecasz? Tzn, skąd masz namiar na tego adwokata?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych