Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dotacje unijne na założenie firmy 2019

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102502 postów

Napisano 22 październik 2018 - 13:03

Jeśli myślisz o założeniu firmy warto skorzystać z funduszy unijnych. Jakie dotacje unijne na założenie firmy możesz uzyskać w 2019 r.?

Powrót do artykułu: Dotacje unijne na założenie firmy 2019

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:03

Warto wiedzieć jakie dotacje unijne można dostać na start i skorzystać ze środków. Skoro są takie możliwości, należy wspierać jak najbardziej przedsiębiorczość i młodych przedsiębiorców.

#3 Guest_Michaszko

Guest_Michaszko
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 09:45

Można próbować, generalnieto fajne źródło sfinansowania wielu części naszej przyszłej firmy. Warto jednak pamiętać o zabezpieczeniu środków na prowadzenie od początku solidnej księgowości - najlepiej w zewn firmie - najtaniej i najskuteczniej. Ja polecam Gamę od Grabowskich.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 13:41

"Najczęściej trzeba wykazać, że Twoja sytuacja na rynku pracy jest trudna ze względu na wiek, niepełnosprawność, niskie wykształcenie czy też długotrwałe bezrobocie" Co to jest niskie wykształcenie? Przecież w wielu miastach ludzie z wykształceniem podstawowym nie dostaną dotacji, wniosek zostanie z automatu odrzucony.

#5 Guest_Nowy

Guest_Nowy
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 11:36

Temat dotacji zawsze żywy - szczególnie jeśli chodzi o pierwszą moją dotację. Polecam realny przekrój instytucji, które dotują i jak wygląda ABC całego procesu. Tutaj fajnie to opisano: www.mojadotacja.pl Polecam

#6 Guest_yvona

Guest_yvona
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:20

No dofinansowania są ważne, ale wcale nie jest tak prosto z ich rozliczaniem. Polecam poszukać na wstępie sensownej księgowości, która nieco w temacie pomoże, bo można w tym utonąć. Gama z Warszawy (P. Grabowska) jest naprawdę świetna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych