Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dotacje unijne na założenie firmy 2019

wróć do serwisu Moja Firma 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102657 postów

Napisano 22 październik 2018 - 13:03

Jeśli myślisz o założeniu firmy warto skorzystać z funduszy unijnych. Jakie dotacje unijne na założenie firmy możesz uzyskać w 2019 r.?

Powrót do artykułu: Dotacje unijne na założenie firmy 2019

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:03

Warto wiedzieć jakie dotacje unijne można dostać na start i skorzystać ze środków. Skoro są takie możliwości, należy wspierać jak najbardziej przedsiębiorczość i młodych przedsiębiorców.

#3 Guest_Michaszko

Guest_Michaszko
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 09:45

Można próbować, generalnieto fajne źródło sfinansowania wielu części naszej przyszłej firmy. Warto jednak pamiętać o zabezpieczeniu środków na prowadzenie od początku solidnej księgowości - najlepiej w zewn firmie - najtaniej i najskuteczniej. Ja polecam Gamę od Grabowskich.

#4 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 13:41

"Najczęściej trzeba wykazać, że Twoja sytuacja na rynku pracy jest trudna ze względu na wiek, niepełnosprawność, niskie wykształcenie czy też długotrwałe bezrobocie" Co to jest niskie wykształcenie? Przecież w wielu miastach ludzie z wykształceniem podstawowym nie dostaną dotacji, wniosek zostanie z automatu odrzucony.

#5 Guest_Nowy

Guest_Nowy
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 11:36

Temat dotacji zawsze żywy - szczególnie jeśli chodzi o pierwszą moją dotację. Polecam realny przekrój instytucji, które dotują i jak wygląda ABC całego procesu. Tutaj fajnie to opisano: www.mojadotacja.pl Polecam

#6 Guest_yvona

Guest_yvona
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2019 - 21:20

No dofinansowania są ważne, ale wcale nie jest tak prosto z ich rozliczaniem. Polecam poszukać na wstępie sensownej księgowości, która nieco w temacie pomoże, bo można w tym utonąć. Gama z Warszawy (P. Grabowska) jest naprawdę świetna.

#7 Guest_ewelinka33

Guest_ewelinka33
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 19:10

Na lata 2014-2020 Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oferuje wsparcie dla młodych naukowców czy firm na innowacyjne rozwiązania chociażby. Warto się zainteresować, bo technologiczne projekty to większe pieniądze, szkoda odpuścić. Niestety problemem mogą być formalności…

#8 Guest_kawasa1

Guest_kawasa1
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 20:11

Nie za bardzo widzę, jakie należy spełnić warunki… Na stronie Narodowego Centrum informacje są dla mnie zbyt ogólne…

#9 Guest_ewelinka33

Guest_ewelinka33
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:40

Chyba nie ma wyjścia, skoro maja niezbędna wiedzę i z tego co wiem, pomogą rozliczyć się ze środków.

#10 Guest_klakęga

Guest_klakęga
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 17:49

Dobre decyzje inwestycyjne haha, proszę was. To zawsze były i będą nieruchomości. Nawet nie trzeba dużo na start, tym bardziej jak się ma już mieszkanie jako bezpiecznik przykładowo. Są firmy jak Financial home, które pod zastaw dadzą kasę, a dalej leci z górki. Jak ktoś łebski w tym świecie dzisiejszym to ma z górki.

#11 Guest_opiekunnestbank

Guest_opiekunnestbank
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 18:57

Szanowni Państwo, osoby zainteresowane własnym biznesem w branży bankowej zachęcam do zapoznania się z informacjami w kwestii otwarcia placówki partnerskiej na zasadzie franczyzy: nestbank.pl/wspolpraca Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe. Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji. Pozdrawiam, Opiekun Klienta Nest Bank nestbank.pl

#12 Guest_Robertos

Guest_Robertos
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2019 - 12:52

Konkret wiedza jest na stronce Pieniadzenafirme.pl Tam gosc lopatologicznie duzo sposobow wyjasnil + dal swoje wypelnione wnioski pod dotacje z UP i ta pozyczke wsparcie w starcie na 99 tys zl. a ze spisalem swoj wniosek w 4h i przyznali mi ta dotacje to polecam stronke!

#13 Guest_Beata

Guest_Beata
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 11:54

Warto również rozejrzeć się za dobrym wsparciem biznesowym i taką pomoc można uzyskać z pomocą firm Carden z Legnicy.  Polecam zapoznać się z ich stroną internetową i wybrać najlepszą opcje dla siebie. 

#14 Guest_Michalina_Adamska

Guest_Michalina_Adamska
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2019 - 00:10

Kochani odnosnie pieniazkow to super wiedza jest w ksiazce Sekrety12 sposobow jak zdobyc pieniadze na firme. Sama w to do dzis nie wierze napisalam ten wniosek w 3 godzinki i dostalam dotacje z up na swoja wymarzona kwiaciarnie! :))

#15 asari

asari

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 78 postów

Napisano 01 październik 2019 - 05:04

Jak wiadomo, to utrzymanie firmy sprawia największy problem, tak więc dotacje mogą okazać się bardzo pomocne, szczególnie na start. Samą działalność można dziś założyć bardzo łatwo , tu więcej informacji - wejdź na stronę. Taka pomoc może być nieodzowna, zwłaszcza dla początkujących przedsiębiorców.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych