Skocz do zawartości

Zdjęcie

biuro projektowe

wróć do serwisu Księgowość 11 odpowiedzi w tym temacie

#1 FlightZiomus

FlightZiomus

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 22 październik 2018 - 12:17

Dzień dobry. Mam w planach budowę domu za jakiś czas i myślałem nad tym by zasięgnąć porady jakiegoś biura projektowego, ponieważ mam jeszcze kilka wątpliwości. znalazłem świetne biuro http://pswarchitektu...chitektoniczna/ znajomy bardzo zachwala

#2 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 23 październik 2018 - 08:15

We Wrocławiu jest mnóstwo biur projektowych, wystarczy zerknąć do Google'a.

Always look on the bright side of life!

#3 iconsa

iconsa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 11:53

No właśnie nie prościej w wyszukiwarkę wklepać projektant wnętrz wrocław, projektant wnętrz warszawa albo coś z architektem?

#4 Tomasz2

Tomasz2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 101 postów

Napisano 12 maj 2020 - 11:41

Dobre biuro projektowe to podstawa, jeśli nie macie żadnego doświadczenia a chcecie by dom, który budujecie był wygodny i funkcjonalny. Mogę wam polecić sprawdzone biuro projektowe, które wykona wam projekt domu (indywidualny, albo adaptację projektu gotowego), ale również pomoże we wszystkich technicznych i formalnych problemach. Jest to Biuro Usług Technicznych Tomasza Łuczaka - http://inzynieris.kalisz.pl/.  Firma ma siedzibę w Kaliszu i jest niewielka, ale przyjmuje zlecenia z całej Polski, niezależnie od jej wielkości (domy jednorodzinne, ale także budynki komercyjne czy biurowe).  Wykonują projekty w technologii 3D, a także jeśli będziecie chcieli prowadzą całą budowę i dopilnują  wszystkie sprawy formalne, jak i techniczne.

#5 Arkadiusz Kędra

Arkadiusz Kędra

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 15 maj 2020 - 09:14

Ja tak sobie myślę, że dzisiaj jednak lokalizacja nie ogranicza nas w żaden sposób, jeżeli chcemy wybrać projekt domu dla siebie. Bardzo wiele różnorodnych propozycji znajdziemy m.in. w ofercie https://www.domywsty...mu-malinowy.php . Są one bardzo różnorodne, w związku z czym zarówno miłośnicy klasycznych jak i nowoczesnych rozwiązań znajdą tam coś odpowiedniego dla siebie:)

#6 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 15 lipiec 2020 - 09:09

Jeśli szukasz całościowej pomocy przy projektowaniu to warto zwrócić się do firmy Studio Aranżacji z Opola https://studioaranzacji.pl/. Zajmują się projektowaniem całych budynków mieszkalnych oraz sal weselnych czy restauracji. Bogate portfolio możesz zobaczyć na ich stronie. 

#7 PaveloS

PaveloS

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 115 postów

Napisano 19 lipiec 2020 - 21:57

Świetne biuro projektowe z Białegostoku to Projekt Kawka www.projektkawka.pl Architektki doskonale się u nas spisały (biuro to cztery panie), wszystkim fachowo i solidnie się zajęły, wspaniale zaprojektowały nam budynek i wnętrza, także jesteśmy z ich usług w 100 % zadowoleni. Lepiej trafić nie mogliśmy.

#8 kozlowskiczeslaw1

kozlowskiczeslaw1

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 82 postów

Napisano 07 sierpień 2020 - 10:54

Jeżeli szukasz biura projektowego od projektowania ogrodów, to zdecydowanie warto skorzystać z pomocy https://verdeart.pl/. Mają duże doświadczenie w tego typu usługach, duże portfolio klientów. Myślę, że warto spróbować!

#9 Hedwig

Hedwig

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 01 wrzesień 2020 - 17:58

Gdyby jednak potrzebował ktoś jakiegoś biura projektowego w Małopolsce, to polecam zapoznać się ze stroną https://biurokonstruktor.com.pl/, bo oferta jest jak najbardziej atrakcyjna. W przypadku projektów domów jednorodzinnych i nie tylko, bardzo ważne jest korzystanie z pomocy firm, które faktycznie znają się na rzeczy.

;)

#10 yossidar

yossidar

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 20 wrzesień 2020 - 10:44

Jeśli szukasz firmy, w której zdecydujesz się zamówić projekt domu, biura lub mieszkania , proponujemy zwrócić uwagę na naszą pracownię MGArchitekci.
Oferujemy pełen zakres prac i realizujemy projekty o dowolnej złożoności.

Możesz zamówić u nas niedrogi projekt wnętrz mieszkania, domu lub biura w dowolnej konfiguracji. Na przykład możemy przygotować tylko uproszczoną wersję czyli, minimalny zestaw rysunków dla wykonawców, lub wykonamy pełny szczegółowy projekt. Ta ostatnia opcja maksymalnie uprości prace wykończeniowe, ponieważ będzie obejmowała dobór wszystkich materiałów wykończeniowych, przestrzenną wizualizację wnętrza, pozwalającą zobaczyć przyszłe pomieszczenie we wszystkich szczegółach na monitorze komputera - robimy też panoramy 360°.

Zwracając się do nas z zamówieniem projektu, zyskujesz następujące korzyści:

• wysoka efektywność pracy, dzięki szerokiej kadrze doświadczonych fachowców;

• jakość projektu, który nie będzie budził pytań ze strony wykonawców;

• przystępne ceny usług.

Nasi specjaliści aktywnie pracują w ścisłej współpracy z klientem i są gotowi do realizacji pomysłu o dowolnym stopniu skomplikowania, urzeczywistniając w projekcie wszystkie życzenia klienta.

mgarchitekci-architekt-wnetrz-warszawa00

Zachęcam do zobaczenia kilku realizacji na naszym kanale YOUTUBE!

#11 Guest_janeczka

Guest_janeczka
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2020 - 13:39

nie pamiętam jak to biuro się nazywało ale zaprojektowali mi łazienkę marzeń i podsunęli pomysł na montaż biobidetu na sedesie zamiast takiego wolnostojącego bidetu. posłuchałam ich rady i do dziś nie żałuje zakupu 

#12 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1147 postów

Napisano 01 październik 2020 - 09:58

Takich firm raczej nie brakuje.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych