Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wakacje z 5 latkiem

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 22 październik 2018 - 07:31

Gdzie warto jest wybrać sie na wakacje z 5 latkiem?

Czy można już pojechac na zagraniczne? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 485 postów

Napisano 22 październik 2018 - 09:17

Nie wiem czy wybrałabym się z dzizckiem w podróż zagraniczną. Niby 5 latek to spore dziecko, jednak może kiepsko znosic podróż. O wiele lepiej byłoby zaplanować wakacje w Polsce. Szczególnie,ze mamy wiele ciekawych kierunków/ Proponowałabym Gdańsk:
swietne centrum
aquapark
zoo
oraz wiele innych atrakcji dla maluchów ;)
Jeśli chodzi o noclegi to zerknijicie sobie tutaj: https://www.sunandsnow.pl- na stronie można wynająć własny apartament. Wygodniejsza opcja niż wynajmowanie sobie pokoju w hotelu.

#3 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 189 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 22 październik 2018 - 15:13

Ja często jeździłem z moim synem nad morze, ze względu na dolegliwości z płucami. Tamtejszy klimat jest bardzo korzystny dla dzieci z takimi problemami i takie było też zalecenie lekarza ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 209 postów

Napisano 22 październik 2018 - 22:04

Moim największym marzeniem od zawsze było zdobycie wraz z moim pięcioletnim synem Michałkiem szczytu Tarnica. I w sumie to wyszło to nam dokładnie tak, jak opisane to zostało na stronie https://bieszczady.l...wodnik/tarnica/. Czyli innymi słowy wejście na Tarnice udało nam się dopiero za trzecim razem. Ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale, co nie :) ?

#5 Justyna21

Justyna21

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 03 styczeń 2019 - 10:38

Z małymi dziećmi szczególnie polecam Wisłę- jest to miasto, które ma świetnie rozbudowaną infrastrukturę dla rodzin. Wiele knajp, atrakcji oraz piękne górskie widoki :) Jest co robić latem oraz zimą. Tutaj masz fajne i tanie apartamenty na wynajem :)

#6 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 160 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 11:41

Z dzieckiem najlepiej wybrać się do jakiegoś parku rozrywki ;)

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 123 postów

Napisano 15 kwiecień 2019 - 22:37

Myślę, że przede wszystkim warto byłoby postawić na piękne i spokojnie miejsce, gdzie będziecie mogli dobrze wypocząć i cieszyć się również piękna pogodą. Ze swojej strony (zostając w kraju) na pewno mogę polecić abyś również zwrócił uwagę na Dziwnów i propozycje noclegów od Morska Chatka http://www.morskachatka.pl/  która oferuje bardzo dobre warunki w rozsądnych cenach także oby i w tym roku nam wszystko się udało!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych