Skocz do zawartości

Pozycjonowanie strony firmowej

wróć do serwisu Moja Firma 24 odpowiedzi w tym temacie

#21 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 353 postów

Napisano 20 sierpień 2019 - 14:20

Według mnie naprawdę warto postawić na pozycjonowanie strony www. W końcu trzeba w jakiś sposób wyróżnić się wśród konkurencji i zwrócić uwagę potencjalnych klientów właśnie na nasz biznes w internecie. Ja zdecydowałam się na ofertę tej firmy: http://strony-www.inowroclaw.org/ Oprócz pozycjonowania maja również doświadczenie w kwestii takiej jak google ads. Gwarantuję, że będziecie zadowoleni z ich usług ;)

#22 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 566 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 13:08

Nie ma co zapominać równiez o reklamie  w social media. Społecznościówki dają wielkie możliwości dotarcia do konsumentów i świetnie nadają się do wspierania sprzedaży online, budowania świadomości marki, edukacji. 

można reklamowac się na 

facebooku

twitterze

czy na instagramie

Jeśli szukacie agencji, która ię w tym specjalizuje polecam kontakt z nimi: https://shineonagenc...-i-instagramie/Firma ma duże doświadczenie w prowadzeniu strony fan page

#23 Karen7

Karen7

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 31 sierpień 2019 - 17:31

Pozycjonowanie jest teraz bardzo popularne, słyszałam, że przynosi naprawdę dobre efekty.

#24 Darek Piwowarczyk

Darek Piwowarczyk

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 67 postów

Napisano 22 wrzesień 2019 - 14:48

Pozycjonowanie jest teraz bardzo popularne, słyszałam, że przynosi naprawdę dobre efekty.

Ja też to słyszałem, a i tak właściwie to przekonałem się o tym na własnej skórze. Znalazłem dobrego pozycjonera, którego znaleźć można np. tu no i teraz widzę, jakie to fajne korzyści przynoszą dobre pozycje mojej strony w wynikach wyszukiwania :D

#25 AlicjaM

AlicjaM

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 132 postów
  • LokalizacjaPoznań

Napisano 23 wrzesień 2019 - 08:05

Pozycjonowanie, promowanie się w social media, linkowanie, być może współpraca z blogami. To absolutna podstawa marketingu w internecie,

Czysty Zysk - blog o sprzątaniu, organizacji domu i eko poradach.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy