Skocz do zawartości

Zdjęcie

Biżuteria

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lucjan12

lucjan12

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 20 październik 2018 - 14:10

Witam wszystkich ;) Mam takie pytanie. Bo mam bardzo dużą rodzinę i dosyć często są jakieś uroczystości czy to urodziny czy imieniny. Chciałbym by ktoś polecił mi jakąś fajną stronkę ze srebrną biżuterią. według mnie bransoletka z grawerem to najlepszy wybór

#2 LEBU79

LEBU79

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 13 postów

Napisano 22 październik 2018 - 13:42

Polecam osiedlowe sklepiki, często duży wybór i fajne ceny i nie trzeba dopłacać za przesyłkę :)

#3 Pionek123

Pionek123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów
  • LokalizacjaTarnobrzeg

Napisano 22 październik 2018 - 15:12

[AUTOREKLAMA] :)

A ja polecam mój sklep internetowy z biżuterią KINGY.PL, który prowadzimy razem z żoną. Za przesyłkę nie trzeba płacić bo jest darmowa. Wiemy, ze kupowanie przez internet biżuterii jest trudne dlatego dajemy 30 dni na zwrot bez podawania przyczyny. Mogę zdradzić, że warto zajrzeć też na bloga na jakiś artykuł bo może tam być gdzieś kod zniżkowy ;) Posiadamy zarówno wzory klasyczne srebrnej biżuterii jak również bardziej nowoczesne, modowe oraz biżuterię autorską pracowni MOTYLE - dla bardziej wymagających miłośników biżuterii srebrnej.  W razie czego razem z żoną jesteśmy do dyspozycji jeżeli chodzi o doradztwo. Linki znajdziesz w sygnaturze.

Pozdrawiam i życzę udanego dnia,
Kamil Pionkowski

https://kingy.pl -  sklep z biżuterią KINGY.PL - Królestwo biżuterii - Podkreśl swoje piękno

#4 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 109 postów

Napisano 27 październik 2018 - 16:53

Osobiście uważam, że dużo lepsza będzie ręcznie robiona biżuteria :) W końcu jest oryginalna i ludzi cieszy fakt, że coś jest jedyne w swoim rodzaju. Ja taką biżuterię handmade zawsze zamawiam na https://artyferia.pl/katalog/bizuteria, bo uwielbiam ich kolczyki. Są świetnie wykonane i zawsze modne :)

#5 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 843 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 10:51

Bardzo ładna biżuteria jest teraz w Kruku.

Always look on the bright side of life!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych