Skocz do zawartości

Zdjęcie

zdrowa dieta

66 odpowiedzi w tym temacie

#61 Mearayla

Mearayla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaBydgoszcz

Napisano 31 lipiec 2020 - 10:15

Najlepsza dieta nie pomoże jeśli samo powietrze jakim oddychamy będzie skażone, zobaczcie z jakim smogiem zmagają się wysoko zindustrializowane Chiny:

https://dragonmask.p...-zanieczyszczen

#62 nimoremas

nimoremas

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 31 lipiec 2020 - 19:52

Jeśli

#63 rei

rei

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 24 sierpień 2020 - 16:33

Na pewno warto zwrócić uwagę też na produkty żywnościowe, jakie kupujemy.  Przykładowo warto kupować w sklepie też Organico Italiano, tam możecie kupić różnorodne  napoje włoskie , jak i żywność. Wszystko najwyższej jakości.

#64 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1147 postów

Napisano 10 wrzesień 2020 - 08:44

Obecnie wiele mówi się o zdrowym odżywianiu i zdrowej żywności, ale warto przyjrzeć się, co kryje się za tym pojęciem. Tutaj w tym artykule nieco więcej piszą na ten temat. Konkretnie czym jest zdrowa żywność i jakie są jej wyznaczniki.

#65 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 787 postów

Napisano 01 październik 2020 - 09:35

Ja właśnie czekam na plan żywieniowy przygotowywany przez dietetyka który uczy że można schudnąć jedząc pyszne rzeczy. Już nie mogę się doczekać, co tam dla mnie wyskrobie.

#66 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 401 postów

Napisano 20 październik 2020 - 19:16

Jeśli szukacie zdrowej i smacznej diety dla siebie to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na ofertę przygotowaną przez Sport Food Box https://panel.sportfoodbox.pl/menu/1/1 jeśli zależy Wam na dobrej cenie, smaku i oczywiście odpowiednio zbilansowanych posiłkach przez cały dzień dla sportowców, ale i zwykłych osób które po prostu chcą zadbać o swoje samopoczucie, jak i stan fizyczny :)

#67 victor91

victor91

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 23 październik 2020 - 14:20

Dodałem olej CBD jako suplement diety do mojej codziennej diety i doświadczyłem pozytywnego wpływu na mój organizm. Myślę, że to dobry dodatek, jeśli próbujesz stworzyć zdrowy tryb życia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy