Skocz do zawartości

Zdjęcie

zdrowa dieta

44 odpowiedzi w tym temacie

#41 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 577 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:08

hm. bardziej dbam o to, żeby było 'chudo', to, że wychodzi przeważnie zdrowo to tak przy okazji ;D
chleb jem tylko ciemny albo pieczywo chrupkie, wafle ryżowe, makaron tylko pełnoziarnisty
do wyrobienia klopsików zamiast bułki tartej używam otrębów, a gotuję je na parze
jogurtu naturalnego zamiast śmietany używam właściwie odkąd pamiętam ;p
sosy też robię na bazie jogurtu, np. dodając do niego musztardy i przypraw
wybieram gotowanie na parze zamiast smażenia, a jeżeli już smażę to na patelni teflonowej z małą ilością tłuszczu, najlepiej oliwy, ale jakiś czas temu się skończyła i kolejna butelka wciąż nie kupiona ;d
Polecam kupić sobie rowniez wyciskarkę albo sokowirówkę i codziennie przyrzadzać zdrowe soki, bo mają o wiele wiecej zalet niż te ze sklepu (szczególnie jeśli chodzi o zawartość witamin).
Szczególnie warto teraz robić sok ze śliwek

Mamy w koncu sezon :) 

#42 maks90

maks90

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 październik 2019 - 13:59

Zamawiałem kiedyś catering ze strony cateringi-dietetyczne.pl, ale teraz u mnie strona już nie działa, możecie jakiś inny polecić?

#43 Monkey_Funcky

Monkey_Funcky

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 611 postów

Napisano 24 październik 2019 - 09:44

Dieta, w każdym wypadku, powinna być dobrze zbilansowana i dopasowana do indywidualnych potrzeb. Nie każda dieta sprawdzi się w konkretnym przypadku. Niewątpliwie, ludziom przede wszystkim zależy na tym, żeby schudnąć i dobrze wyglądać zatem w tym zakresie na pewno sprawdzi się dieta lekkostrawna. O jej dokładnych zasadach, można więcej poczytać na http://zdrowakrowa.p...trawna-co-jesc/. Dowiecie się dzięki temu, jakie produkty wybierać a jakich unikać, aby uzyskać zamierzony efekt.

#44 SolidnyCzlowiek

SolidnyCzlowiek

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 04 listopad 2019 - 16:15

Bo jak tu same fit ludzie się wypowiadają i trenerzy personalni to ja mam takie pytanie. Bo odpowiadają też na pytanie autora sam jestem zwolennikiem zdrowego i sportowego trybu życia, ale z umiarem, są pewne rzeczy, z których się nie zrezygnuje i o tym warto żebyś pamiętał. Wracając do mojego pytania, temat: ziemniaki jak to z nimi jest? Zdrowe nie zdrowie? Odrzucić czy jeść? :D 

#45 kotowo501

kotowo501

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano wczoraj, 20:24

Ile źródeł, blogów, forum tyle opinii. Ważny jest balans - dlatego jeśli mamy dylemat czy odrzucić jakiś produkt czy jeść warto kierować się zasadą, że produkty które odbiegają nieco od ustalonej diety w małych ilościach nie wpłyną negatywnie jeśli będą jedzone z umiarem. 

------------------------------------------------------

Jeśli jesteś z Częstochowy polecam: https://www.ewakolaczyk-dietetyk.pl 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych