Skocz do zawartości


Harmonogram pracy


wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 15:22

Witam. Pracodawca wprowadził w firmie 3cią zmianę. W oświadczeniu nie wyraziłem zgody na pracę w godzinach nocnych że względu na dzieci do lat 4. Normalnie pracowałem zmiana I,II itd teraz rozpisany jestem I,III,II itd. Czy pracodawca może każdorazowo przed 3cią zmiana informować mnie na którą przychodzę od poniedziałku czy powinien ustalić grafik na cały miesiąc z góry?

#2 coli

coli

    Zaawansowany użytkownik

  • Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 438 postów

Napisano 17 październik 2018 - 18:31

Art 129 

§ 3. Rozkład czasu pracy danego pracownika może być sporządzony - w formie pisemnej lub elektronicznej - na okres krótszy niż okres rozliczeniowy, obejmujący jednak co najmniej 1 miesiąc. Pracodawca przekazuje pracownikowi rozkład czasu pracy co najmniej na 1 tydzień przed rozpoczęciem pracy w okresie, na który został sporządzony ten rozkład.



#3 BarbaraBroccoli

BarbaraBroccoli

    Nowy użytkownik

  • Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 24 październik 2018 - 14:06

Zgadzam się w powyższą wypowiedzią... 





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych