Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o nowym Fiat Tipo?

wróć do serwisu Kadry 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 17 październik 2018 - 11:33

Cześć,

Jak oceniacie nowego Fiata Tipo? Bardzo mnie to interesuje ponieważ sam planuję w przyszłości zakup tego modelu i powiem szczerze, że wolałbym jednak poznać opinię większego grona osób, szczególnie posiadaczy. Czy jest on warty mojej uwagi? Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź. 

#2 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 22 październik 2018 - 10:56

Mi osobiście bardzo się podoba miałem okazje również nim jechać i wykończenie w środku, komputer pokładowy i wygoda naprawdę na plus, także powrót do tego modelu naprawdę im się udał. W takim razie jeżeli będziesz chciał się nim przejechać bądź wypróbować to polecam zajrzeć do oferty salonu Auto-Res z Rzeszowa gdzie znajdziesz zarówno nowe jak i używane wersje i do tego możesz liczyć na świetną obsługę która również będzie w stanie Ci pomóc. 

#3 Guest_gośćP

Guest_gośćP
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 13:17

Jestem szczęśliwym posiadaczem Fiata Tipo od 05.2017 i jestem mega zadowolony. Bardzo ekonomiczny, wygodny samochód. Kupiłem z instalacją gazową więc koszty eksploatacji naprawdę niskie

Pozdrawiam

#4 BarbaraBroccoli

BarbaraBroccoli

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów
  • LokalizacjaKraków

Napisano 22 październik 2018 - 14:24

Wydaje mi się, że to idealny samochód dla kobiety. Jest idealnych rozmiarów. 

#5 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 24 październik 2018 - 11:02

Również mam bardzo pozytywne spostrzeżenia na jego temat i akurat jeżeli ma być to auto rodzinne o dużej wygodzie i jednocześnie rozsądnej cenie to również jestem jak najbardziej za. W końcu reaktywacja modelu która idealnie się udała i Fiat w jego przypadku zrobił naprawdę dużo nowości i wprowadził ten nowoczesny włoski design. Jak chcesz go sprawdzić to w Rzeszowie jak najbardziej Auto-Res jest najbardziej odpowiednim miejscem. 

#6 magdakor1

magdakor1

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 październik 2018 - 08:54

Mam ten samochód, mi osobiście bardzo się podoba. W ogóle lubię Fiat, bo wcześniej miałam też auto tej marki.

#7 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 30 październik 2018 - 10:55

To prawda jednak włoski design zawsze pozytywnie zaskakuje i ich auta nigdy nie są powieleniem wzorów wprowadzanych przez innych producentów. W szczególności widzę to własnie w przypadku Fiata oraz Alfy Romeo. 

#8 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 15:44

Taki se.

#9 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 13 listopad 2018 - 11:26

Ja również mogę pozytywnie wypowiedzieć się na temat salonu Auto-Res który moim zdaniem nie ma sobie równych jeżeli chodzi o podejście obsługi świetne ceny oraz warunki i w późniejszym okresie również opiekę posprzedażową i przeprowadzane serwisy. Wszystko mają zawsze dopięte na ostatnio guzik.

#10 MikołajWW

MikołajWW

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 listopad 2018 - 23:39

Sam nie wiem. Ja wole Peugeota. Już mam nawet upatrzonego ze strony atgarage i niedługo kupię. A tak w ogóle to ta strona jest naprawdę fajna, gdyby ktoś potrzebował pomocy przy wyborze auta. Mają też opcje jazdy próbnej, z której ja na pewno skorzystam. Już nie mogę się doczekać, kiedy wsiądę do nowego auta.

#11 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 23 listopad 2018 - 10:23

Dzięki ogromne za Waszą pomoc i tyle odpowiedzi. Na pewno wszystkie Wasze propozycje dokładnie sprawdzę, ale jednak widzę że opinie na temat Tipo są jednak pozytywne tak samo jak recenzje na większości portalach. Chyba najlepiej będzie jeżeli umówię się do salonu i sprawdzę  sam na jeździe próbnej czy będzie mi odpowiadał oraz samą jakość wykończenia. 

#12 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 255 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 10:21

Nie ma za co i oczywiście nadal jesteśmy do twoich usług i postaramy się doradzić tak dobrze jak tylko potrafimy. Mam nadzieję, że się nie zawiedziesz i będziesz zadowolony z nowego autka oraz serwisu :)

#13 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 305 postów

Napisano 28 listopad 2018 - 08:58

Sprawia wrażenie całkiem spoko auta, ale ja na jego zakup bym się raczej nie zdecydował.

#14 wicehrabia

wicehrabia

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 586 postów

Napisano 17 grudzień 2018 - 12:04

Raczej nie w moim stylu.

#15 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 388 postów

Napisano 04 styczeń 2019 - 14:45

Ja jeszcze robię sobie listę potencjalnych aut bo jeśli nie Tipo to może Hyundai i40 

#16 Gabinet Lekarski

Gabinet Lekarski

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 10 styczeń 2019 - 17:53

Samochód w bardzo rozsądnej cenie. Są pewnie lepiej wykonane i może trwalsze, ale dużo droższe. Ja jeśli miałbym ograniczony budżet wolałbym kupić właśnie tańszy samochód, ale nowy niż niby wyższej klasy, ale używany. Moja żona jeździ 3 lata Fiatem (inny model - 500x), na razie zero problemów.

https://lekarz-wizyty.pl

#17 Maggie134

Maggie134

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 styczeń 2019 - 03:27

Nigdy bym go nie kupił. Wizualnie kompletnie mi się nie podoba. Oczywiście to tylko kwestia gustu i każdy lubi co innego.

Niektórzy mężczyźni mają zbyt wiele pieniędzy, by zachować resztki zdrowego rozsądku.

#18 adamela

adamela

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 171 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 13:31

Mi się z nowych samochodów mazda 3 podoba - widziałam ją w ich salonie Klimczak w Częstochowie, świetne auto, z dobrym wyposażeniem, dobry silnik, zrywne, porządne

#19 serwis_finansowy

serwis_finansowy

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2019 - 16:23

Znajomy ma kombi, silnik benzynowy + LPG. Z zewnątrz prezentuje się bardzo dobrze, w środku niestety gorzej. Widać niską jakość użytych materiałów, część z nich jest nieprzyjemna w dotyku. Na tipo jest taki popyt w salonach, że ciężko dostać jakikolwiek rabat. Auto w miarę ciche w czasie jazdy, spalanie w gazie wręcz minimalne. 

#20 Fizo

Fizo

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 854 postów

Napisano 06 marzec 2019 - 10:58

Za takie pieniądze to jeden z najlepszych wyborów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych