Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie po chwilówkę

wróć do serwisu Księgowość 44 odpowiedzi w tym temacie

#41 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 12 sierpień 2019 - 09:27

Chwilówki online https://www.netpozyc...4.pl/chwilowki/ możesz uzyskać nawet w 15 minut na dowód osobisty i rachunek bankowy. Bez opuszczania domu przy pomocy komputera itp. możesz złożyć i uzyskać w kilka chwil gotówkę.

Pożyczki przez internet netpozyczka24.pl

#42 Matorlik

Matorlik

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:47

Polecam zastanowić się nad tym, po co nam chwilówka i czy aby na pewno ona. Pieniądze pożyczane przez instytucje pozabankowe nie będą służyć każdemu. Rozumiem, jeżeli ktoś ma zamrożony kapitał lub ma go na lokatach, których zerwanie będzie w danym momencie niekorzystne. Ale jeżeli jest w stanie je spłacić, to sprawa wygląda dobrze. Gorzej jest z tymi, który są narażeni na wpadnięcie w spiralę kredytową. Przed samym wnioskowaniem o pożyczkę, warto najpierw zbadać swoją zdolność kredytową i BIK.

#43 chwilowka.co.pl

chwilowka.co.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 10 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 05 wrzesień 2019 - 05:07

Najlepiej skorzystać z usług firmy, która oferuje darmowe chwilówki dla nowych klientów. Korzyść dla klienta polega na tym, że  pożyczka tego typu będzie nieoprocentowana i nieobciążona prowizją. Z kolei firma pożyczkowa będzie miała kolejnego potencjalnego klienta w przyszłości. Jedna uwaga: z reguły chwilówki za darmo przyznawane są na mniejsze kwoty, aniżeli te "regularne".

#44 Adaś2486

Adaś2486

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 listopad 2019 - 14:59

Dzień dobry 

Jestem emerytem i potrzebuję pilnie pieniędzy, nie wiem co mam zrobić już ręce opadają

Pozdrawiam Adam

#45 Anna Chyc

Anna Chyc

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 12 listopad 2019 - 14:19

Możesz sprawdzić w porównywarkach internetowych. Tam są zebrane sprawdzone firmy, więc nie ma ryzyka, że np. wyłudzą Twoje dane.
Osobiście polecam https://finrada.pl/pozyczki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych