Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gdzie po chwilówkę

wróć do serwisu Księgowość 45 odpowiedzi w tym temacie

#21 Robert_78

Robert_78

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 17 postów

Napisano 06 luty 2019 - 09:55

Jeśli szukasz szybkiej gotówki bez większych formalności to mogę podać Ci na miar na firmę, z której korzystałem już kilka razy, pieniążki na koncie są bardzo szybko do tego co ważniejsze warunki spłaty i oprocentowanie na bardzo dobrym poziomie, jest mnie stać aby spłacić taką pożyczkę, dla zainteresowanych warto podam namiar https://provemacredit.pl/?7483f2

#22 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 08 luty 2019 - 11:44

Pożyczki przez internet https://www.netpozyc...przez-internet/

z oferty firm pozabankowych, które działają na podstawie certyfikatu KNF.

Uproszczona procedura ubiegania się o pożyczkę została oparta o prosty

formularz online. W kilka chwil, dysponując dowodem osobisty, kontem bankowym i telefonem

uzyskamy dowolny produkt pozabankowy już w 15 minut.

Pożyczki przez internet netpozyczka24.pl

#23 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 15 luty 2019 - 21:25

Pożyczki ratalne LendUp do 15 000 zł

https://www.netpozyczka24.pl/lendup/

spłacane od 6 do 36 miesięcy w ratach miesięcznych. Uproszczona aplikacja pozwala na uzyskanie pożyczki na dowód osobisty i rachunek bankowy. Firma pozabankowa zapewnia, że pieniądze na koncie mogą się znaleźć już po 16 minutach od rozpoczęcia aplikacji.

#24 olaaowoc322

olaaowoc322

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 11 marzec 2019 - 21:39

Polecam

Pożyczki ekspresowe przez internet - chwilówki online w 15 minut https://www.netpozyc...ine-w-15-minut/

czyli najszybsze na rynku finansowym oferty kredytowe, które uzyskasz bez opuszczana własnego domu. Wystarczy dowód osobisty, rachunek bankowy i telefon, aby w 15 minut cieszyć się gotówka na swoim koncie.

#25 MireczekW

MireczekW

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 134 postów

Napisano 28 marzec 2019 - 10:39

Jak dla mnie dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z opcji wzięcia kredytu. To pewniejsze nić chwilówka a formalnosci wcale nie sa wieksze. Czytałam tutaj https://midas24.pl/p...ki/323-bancovo/  o platformie kredytowej, teraz nie musisz chodzić po bankach i załatwiać formalnosci bo wszystko możesz zrobić przez internet. 

#26 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 02 kwiecień 2019 - 07:00

Ja to bym radził uważać z chwilówkami, jak brać to bardzo ostrożnie i z głową. Jeśli już się decydujemy, to musimy się liczyć na to by spłacać w terminie i nie robić tak jak wiele osób robi, że spłaca chwilówkę, chwilówką.. Mój kolega tak robił, ale na szczęście wyszedł z tego dzięki pomocy z konsolidacja chwilówek , firma HabzaFinanse znalazła mu fajną ofertę z niskim oprocentowaniem i połączyła chwilówki w jeden kredyt, dzięki temu wyszedł z długu z tego co czytałem na ich stronie, pomagają też w leasingach i zdolnościach kredytowych. 
Warto sobie zerknąć - pozdrawiam.

#27 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 385 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 21:43

Jak szukasz jakiejś dobrej firmy z chwilówkami to na pewno warto sobie zerknąć na http://pozyczkazafree.com.pl/ . Ja się właśnie z tej stronki dowiedziałam wiele rzeczy o darmowych chwilówkach. Znajdziesz też tam ranking firm, które udzielają takich pożyczek :) Moim zdaniem takie chwilówki naprawdę bardzo się opłacają. W końcu nic się za nie nie płaci!

#28 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 04:12

Kompletnie nic się nie płaci 😂
Najwyżej pójdzie się "z torbami", a wtedy nic się nie zapłaci, bo nie będzie z czego

#29 kiemarr

kiemarr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:56

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.

Czy nie lepiej byłoby zamiast tępić zło szerzyć dobro?

#30 jadźka

jadźka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:28

Jak konsolidacja chwilówek to tylko z pomocą pośrednika kredytowego. Potwierdzam.

#31 szybkikredyt

szybkikredyt

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 09:27

Tutaj masz u nas szereg ofert, wszystkie od sprawdzonych firm:  kredyt online chwilówki

#32 annakwityk

annakwityk

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów
  • LokalizacjaMorzysław

Napisano 11 maj 2019 - 16:40

Tutaj masz u nas szereg ofert, wszystkie od sprawdzonych firm:  kredyt online chwilówki

Chwilówki już tak łatwo niestety nie dostaniemy. Byłam w podobnej sytuacji i musiałam zdecydować się na kredyt z żyrantem. A dlaczego tak jest? Firmy pozabankowe ze względu na bardzo słabą oddawalność pożyczek zdecydowały się na prześwietlanie "infomonitora", "Biku", "BIGu" oraz "KNF". Sprawdzane są w większości właśnie te bazy. Jeżeli nasza historia kredytowa jest w opłakanym stanie to szanse mamy równe zeru. Wyjściem jest tylko odszukanie w najbliższej okolicy/rodzinie odpowiedniego poręczyciela który ma już historię kredytową i do tego jest ona bardzo dobra. Musimy mieć jednak świadomość, że jak nie będziemy spłacać rat to dług zostanie ściągnięty z gwaranta a to już może być bardzo nieprzyjemna sytuacja. 

#33 RafalM

RafalM

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 28 maj 2019 - 07:25

Widzę temat związany z konsolidacja chwilówek się nam rozwinął. Trzeba być pewnym, że damy radę spłacić chwilówkę, a gdy już jednak wpadniemy w zadłużenie to nie działać zbyt pochopnie. Pamiętajmy, że mamy teraz możliwość skorzystania z pomocy specjalistów, którzy pomogą nam uzyskać kredyt na lepszych warunkach, niż spłacać wysokie oprocentowanie chwilówki. Śmiało mogę polecić specjalistów z firmy HabzaFinanse, mają bardzo dobre opinie - ja byłem bardzo zadowolony z wykonanej usługi(leasing).

#34 Nobody

Nobody

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 220 postów

Napisano 29 maj 2019 - 10:17

Osobiście nigdy nie wpakowałbym się w takie pożyczki.

Taśmy przenośnikowe Eurotex Poland.

#35 Ozzi

Ozzi

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 czerwiec 2019 - 10:30

W internecie można odnaleźć sporo ofert - najłatwiej skorzystać z jakiejś porównywarki.

#36 chwilowapozyczka.pl

chwilowapozyczka.pl

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 06 czerwiec 2019 - 04:15

Jeśli porównamy wszystkie łatwo dostępne na rynku chwilówki na https://chwilowapozyczka.pl/chwilowka/, to dojdziemy do wniosku, że powinny być one pożyczane generalnie wtedy, kiedy inne możliwości zdobycia szybkiej gotówki zawiodą. Pożyczki pozabankowe to w większości przypadków dosyć drogie źródło pieniądza. Kredyty gotówkowe dostępne w bankach komercyjnych w przeważającej większości przypadków wyjdą taniej niż szybka gotówka w firmie pożyczkowej. Jest jednak ważny wyjątek od powyższej zasady, a dotyczy to możliwości pozyskania chwilówek za darmo w niektórych firmach pożyczkowych działających online. Pożyczka za darmo to rozwiązanie skierowane do nowych klientów celem przyciągnięcia ich do danej instytucji. Tylko osoby pożyczające pierwszy raz mogą liczyć na taką bezpłatną usługę finansową. Gdzie należy szukać takich chwilówek? Jest w tej chwili ponad 20 instytucji oferujących tego typu promocyjną pożyczkę dla nowych klientów. Spośród nich powinno się w pierwszej kolejności wybierać pożyczkodawców działających na rynku finansowym od dłuższego czasu (niektórzy z nich funkcjonują już ponad 10 lat). Ponadto ważnym kryterium wyboru firmy pożyczkowej powinny być oceny klientów. Opinie o pożyczkach poszczególnych firm są bardzo często skrajnie odmienne, co w dużej mierze wynika z rożnych doświadczeń oraz zróżnicowanego nastawienia klientów do pożyczania i oddawania. Ale i w takim natłoku opinii można się znaleźć i wyciągnąć właściwe wnioski. Jak? Warto czytać fora poświęcone pożyczkom, na których użytkownicy opisują swoje doświadczenia z firmąmi pozabankowymi w trakcie zaciąganie zobowiązania finansowego oraz w trakcie późniejszej jego obsługi w tym oddawania. Należy brać pod uwagę przede wszystkim opinie osób, które w terminie oddały pieniądze. Zdanie pożyczkobiorców, którzy mieli opóźnienia ze spłatą także można oczywiście wziąć pod uwagę, chociaż do takich opinii należy podchodzić z pewną rezerwą - są to bowiem najczęściej recenzje negatywne, podyktowane złymi doświadczeniami związanymi z windykacją zadłużenia. Reasumując: po chwilówkę warto wybrać sie do firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, cieszącej się dobrymi opiniami wśród klientów oraz oferującej nowym klientom pożyczkę bez prowizji i odsetek.
Poszukujesz pożyczki? Na dowód, bez BIK? Porównaj oferty na chwilowapozyczka.pl. Facebook Twitter Tumblr Vimeo

#37 Adambb

Adambb

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 14 czerwiec 2019 - 08:19

Muszę się tutaj jak najbardizej zgodzić. NIkt nikogo do pożyczek nie zmusza. Ludzie, którzy biorą pożyczki są pelnoletni i powinni wziąc pod uwagę fakt,że oprocentowanie takich produktów niskie nie jest. Wszystko jest w umowie. A to,że niektórzy tej umowy nie czytają i nie sprawdzają kosztów to już jest ich osobista sprawa....
A i banki czasami równeiż mogą mieć bardzo drogie pożyczki. Przykładem jest Alior bank i ich pozyczka gotówkowa, która była oprocentowana na 5%, ale już prowizja wynosiła 40% ( serio coś takiego było)

Na tej stronie jest zestawienie dobrych sprawdzonych firm pożyczkowych:

#38 tomek34h

tomek34h

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 127 postów

Napisano 28 lipiec 2019 - 16:28

Ja po kredyt za darmo udaje sie do firmy Vivus - mają najlepszą ofertę.

news.jpg

#39 Kasik436

Kasik436

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 07:19

Pytanie może nie w temacie forum.

Jednak gdzie polecicie wziac chwilówkę tak aby nie dac sie oszukać?

Zależy mi na solidnych ofertach.....

ja jeżeli szukam chwilówki dla siebie to korzystam z rankingu (zazwyczaj z tego https://chwilowo.pl/ranking-chwilowek/). Wszystkie firmy pożyczkowe które się tam znajdują są rzetelne. Często też jest możliwość wzięcia chwilówki na 0%, ale uważaj żeby spłacić w terminie... inaczej możesz wpaść w długi. wczoraj brałam 3 raz chwilówkę, ale tym razem w Wandoo... i wszystko przebiegło ok, kasę mam już na koncie  :D

#40 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 06 sierpień 2019 - 10:26

Najlepiej tam, gdzie jest darmowa pierwsza chwilówka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych