Skocz do zawartości

stalking nowej generacji

pracodawca alumni były pracodawca stalking badania marketing analitycy informatycy włamanie psycholog stalker cyberstalking

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_stalkowana_rodzina

Guest_stalkowana_rodzina
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 23:41

Podaje poniżej, w jaki sposób jestem nękana przez grupę osób pracujących u moich byłych pracodawcow:
Włamania do auta, żeby przejrzeć moje rachunki ze sklepów, dokumenty, żeby przepaść żarówki w światłach i dokonać innych zniszczeń samochodu.
Pytania o to, jak długo mam prawo jazdy, czy znam przepisy, kilkadziesiąt prób znalezienia luki w mojej znajomości przepisów ruchu drogowego, wszystkie nagrywalam.
Nekanie na wakacjach, wchodzenie do pokoju, który wynajmowalam z rodziną, pod naszą nieobecność, włamywacze są nagrani. Po wyjściu z tego pokoju byłam przepytywana przez pana z pokoju e20 lub e22, Golden tulipany, Gdańsk, gdzie się wybieram z rodziną, co planuje w wakacje gdzie jeszcze pojadę, kiedy i z kim, jakiś swir, zgłosiłam do kierownika hotelu, i nagle powiedziano mi, że ten gość właśnie się wyprowadził.
Pytania o torebkę, gdzie ja mam, co w niej noszę, dlaczego nie chodzę z nią do pracy, jak wygląda, ilexw środku jest przedmiotów. Żałosne.
Fotografowanie mojego koszyka z zakupami w sklepie, eby sprawdzić co jem, a w pracy pytanie, czego nie lubię jeść, na co jestem uczulona, czego nie mogę jeść, czy się szybko mece i czy mam problemy z sercem.
pytanie, czy miałam wypadki drogowe, połamane ręce lub nogi.
zapraszanie do pokoju w hotelu żeby pracować. Żałosne.
Pytanie, wielokrotnie powtarzane, czy widziałam zabójstwa w pociągu, nozownikow w pociągu.
Wielokrotne pukanie do pokoju hotelowego na wyjeździe służbowym, zabarykadowalam się w pokoju, ale pani policjantka po wysłuchaniu wszystkiego stwierdziła, że jestem przewrazliwiona. Cdn

#2 Guest_stalkowana_rodzina

Guest_stalkowana_rodzina
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 00:01

Cd: jedna z osób nękają przepytywala mnie, jakie marki Lubie, wielokrotnie: kawy, herbaty, różnych napojów, jedzenia typu fastfood, co najczesciej wybieram, kiedy jestem w takim miejscu: to czy tamto.
Jedna osoba, pan o anielskim imieniu lubiący wino do trzech dych, przypadkiem zawsze się pojawia w mim życiu, kiedy zmieniam prace, raz nawet bezczelnie zmyślil miejsce zamieszkania, żeby uwierz godnie swoją obecność pod moim blokiem. Żałosne. Jednak to, co czyni go najbardziej żałosny to przekonanie, że jest przystojny i jego urok tak zniewala kobiety, że nie pamiętają szczegółów rozmowy z nim, np. o sukienkach komunijnych. Smutny człowiek.
Jeden psycholog, specjalista od gwaltow notabene, pytal mnie, jak sie czuje kobieta, kiedy jest gwalcona.
Jeden analityk przez trzy miesiące po śmierci samobójczej wokalisty Linkin park wypytywal mnie o to samobojstwo kilkadziesiąt razy, tymczasem z żadną inną osobą z pracy o tym nie rozmawiał. Nagrałam wszystko, ale policji to nie sprawiło różnicy. Wypytywal mnie mimo że powtarzała mu, ze kolejny raz prowadzimy te sama głupia rozmowę o jakimś samobójstwie.
Jeden geolog i jeden analityk wypytywali mnie o moje dzieci, gdzie się uczą, ile mają lat, co lubią, gdzie jeżdżą na wakacje, jak wyglądają, czy mają konta na fejsie, czy są niegrzeczne, czy się o nie nie boje i czy nie boje się, że zejdą na złą drogę.
Cdn

#3 Guest_gość, gość

Guest_gość, gość
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 07:52

Jak nic kwalifikujesz się na leczenie i to zamknięte leczenie.

Jesteś niebezpieczna dla otoczenia a najbardziej dla samej siebie.

Kim ty jesteś, albo kim byłaś u tego byłego pracodawcy, żeby angażował tyle osób (policja, fotograf, ankieter,psycholog, geolog) którzy rzekomo będą cię nękać???

I w jakim to celu???

Chora osoba jesteś, takie fobie, paranoje, lęki, tu potrzebne zaawansowane leczenie.

Przestań wypisywać na tym Forum wszystkie bzdury, tu nie kozetka terapeuty! Po co to robisz?

Ty stalkingujesz Forumowiczów.

#4 Guest_gosc

Guest_gosc
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 05:39

Proszę administratora o ujawnienie IP powyższej osoby policji i prokuraturze, ponieważ wypowiada się ona jak psychiatra o pacjencie, a nie ma do tego żadnego prawa ani kwalifikacji.

Dodatkowo osoba ta obraża swojego przedmówcę i prześladuje go, co jest niezgodne z prawem i podlega karze.

Proszę o pilne zajęcie się tematem, ponieważ ta osoba zagraża nie tylko osobie, która zaczęła pierwszy wątek, ale większej grupie ludzi.

Administrator ma obowiązek sprawdzać, czy na forum nie odbywa się nękanie lub inne przestępstwa, ścigane prawem, i zgłaszać je odpowiednim służbom.

Pozdrawiam.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pracodawca, alumni, były pracodawca, stalking, badania marketing, analitycy, informatycy, włamanie, psycholog stalker, cyberstalking

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych