Skocz do zawartości

Zdjęcie

Płynność finansowa w małej firmie

wróć do serwisu Moja Firma 15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102463 postów

Napisano 15 październik 2018 - 16:37

Płynność finansowa to element decydujący o przetrwaniu firmy. Polega ona na zdolności firmy do regulowania swoich zobowiązań. W jaki sposób mała firma może zachować płynność finansową?

Powrót do artykułu: Płynność finansowa w małej firmie

#2 Guest_DoradcaOnlineTauron

Guest_DoradcaOnlineTauron
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 16:37

Warto także pamiętać, że płynność to taki „być albo nie być” dla firmy. W związku z tym należy dobrze oszacować koszty, które będziemy ponosili w każdym miesiącu działalność tak aby nic nas nie zaskoczyło. Chodzi mi tutaj nie tylko o opłaty za telefon, dostawy ale także prąd czy gaz. Pozdrawiam Adam Doradca Online TAURON

#3 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 08:26

Ma Pan rację. Trzeba być też przygotowanym na niechciane awarie.

#4 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 15:25

Właśnie będę zakładać biznes i stoję przed wyborem dostawcy, czy mają Państwo jakieś ciekawe oferty dla firm w tauron ?

#5 Guest_DoradcaOnlineTauron

• Goście

Napisano 23 październik 2018 - 19:44

Witaj Patryku, Owszem, awarie przytrafiają się najczęściej w najmniej odpowiednim momencie i warto być na ten moment przygotowanym. TAURON dla swoich klientów przygotwał oferty w których wraz z gazem otrzymują Pańtwo także pomoc fachowców z zakresu hydrauliki, szklarstwa czy ślusarstwa.

#6 Guest_Patryk

Guest_Patryk
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 14:38

@DoradcaOnlineTauron Ile trzeba czekać na specjalistów od momentu zgłoszenia usterki? @Marcin ja się zastanawiam nad zmianą sprzedawcy gazu na Taurona, bo z moim obecnym sprzedawcą już nie mam siły rozmawiać.

#7 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 08:00

@DoradcaOnlineTauron Ile trzeba czekać na specjalistów od momentu zgłoszenia usterki? @Marcin ja się zastanawiam nad zmianą sprzedawcy gazu na Taurona, bo z moim obecnym sprzedawcą już nie mam siły rozmawiać.

Niestety czasami tak jest, dlatego nie ma co się zastanawiać tylko od razu myśleć nad zmianą sprzedawcy gazu, a z tego co wyczytałem to tauron to może za Ciebie załatwić 

#8 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 29 październik 2018 - 08:27

Płynność jest ogromnie ważna..

#9 Guest_DoradcaOnlineTauron

• Goście

Napisano 30 październik 2018 - 19:16

Jeżeli skorzystasz z oferty gaz z usługą Gazpomoc24H to niezależnie od rodzaju usterki, specjalista gazownik przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

#10 Guest_DoradcaOnlineTauron

• Goście

Napisano 30 październik 2018 - 19:17

Niestety czasami tak jest, dlatego nie ma co się zastanawiać tylko od razu myśleć nad zmianą sprzedawcy gazu, a z tego co wyczytałem to tauron to może za Ciebie załatwić 

Masz 100% racji. TAURON na podstawie pełnomocnictwa załatwi za Ciebie cały proces zmiany sprzedawcy dzięki czemu osczędzasz czas.

#11 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 18:58

Masz 100% racji. TAURON na podstawie pełnomocnictwa załatwi za Ciebie cały proces zmiany sprzedawcy dzięki czemu osczędzasz czas.

A czy taka zmiana sprzedawcy jest płatna ?

#12 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 19:15

Nie no coś ty. Przecież za co masz płacić?

A w jaki sposób takie pełnomocnictwo załatwić? Prawnik jest tutaj potrzebny?

#13 DoradcaOnlineTauron

DoradcaOnlineTauron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 07 listopad 2018 - 17:00

Zmiana sprzedawcy na TAURON jest całkowicie darmowa i cały proces przeprowadzamy za Ciebie na mocy pełnomocnictwa.

#14 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 14:31

Zmiana sprzedawcy na TAURON jest całkowicie darmowa i cały proces przeprowadzamy za Ciebie na mocy pełnomocnictwa.

A czy przy takiej zmianie wymagana jest ingerencja w instalację gazową ? 

#15 DoradcaOnlineTauron

DoradcaOnlineTauron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 listopad 2018 - 10:39

A w jaki sposób takie pełnomocnictwo załatwić? Prawnik jest tutaj potrzebny?

Po wypełnieniu niezbędnych danych w zamówieniu usługi na stronie TAURONA dostarczymy Ci dwa komplety dokumentów. Jeden podpisany komplet przeznaczony jest dla Ciebie, a na podstawie drugiego kompletu i otrzymanego pełnomocnictwa przeprowadzimy proces zmiany sprzedawcy w Twoim imieniu.

#16 Guest_Marcin

Guest_Marcin
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 12:13

Po wypełnieniu niezbędnych danych w zamówieniu usługi na stronie TAURONA dostarczymy Ci dwa komplety dokumentów. Jeden podpisany komplet przeznaczony jest dla Ciebie, a na podstawie drugiego kompletu i otrzymanego pełnomocnictwa przeprowadzimy proces zmiany sprzedawcy w Twoim imieniu.

Czyli w sumie nic trudnego i to mi się podoba. A w jaki sposób dowiem się że już mam zmienionego dostawcę gazu ? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych