Skocz do zawartości

Zdjęcie

Czy jest możliwa konsolidacja chwilówek

wróć do serwisu Moja Firma 6 odpowiedzi w tym temacie

#1 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 11 październik 2018 - 08:56

Niestety ale troche się zaplątałam finansowo.Czy jest możliwe skonsolidowanie chwilówek?

Ktos doradzi? 

#2 mtzd

mtzd

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 615 postów

Napisano 11 październik 2018 - 13:05

Taka opcja jest jak najbardziej możliwa. Gdyby nie było możliwości konsolidacji chwiłówek to nikt by z tych chwilówek nie mógł wyjść. Po prostu nie wszystkie firmy oferują taką możliwość. 

Proponuję zorientować sie jak wyglada sytuacja wśród kredytów konsolidacyjnych;.
Jakie jest w nich oprocentowanie. I potem skontaktować się z nimi i dopytać sie konkretnie czy pozwolą Ci na taka konsolidację czy tez nie..

Kilka porad znajdziesz jeszcze tutaj

Jest tutaj opisane jak wyjść z długów finansowych. 

#3 dorotiss

dorotiss

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 19 postów

Napisano 29 październik 2018 - 20:47

Konsolidacja chwilówek jest możliwa i jest to jeden z lepszych sposobów, aby powoli wychodzić na prostą. Więcej o konsolidacji można poczytać na stronie 

https://habzafinanse...yjny-definicja/

może ten artykuł rozwieje wątpliwości.

#4 Karola12b

Karola12b

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 16 maj 2019 - 18:58

Tak jak już napisali moi poprzednicy, konsolidacja chwilówek jest możliwa. Ale czy opłacalna?... O tym musisz już sama zadecydować. Pomoże ci w tym artykuł www , gdzie znajduje się sporo praktycznej wiedzy na temat kredytu konsolidacyjnego, jego wad i zalet.

#5 pomocna

pomocna

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 60 postów

Napisano 16 maj 2019 - 22:50

Podobno można ale ja bym zalecała uważać, niby rata się zmniejsza a może się okazać że do oddania jest jednak sporo więcej, Nie bez powodu tak banki czy firmy chcą brać te zobowiązania. Ja mam jak na razie zaufanie tylko do Kredyt OK, jak mam brać chwilówkę to u nich, nie miałam jeszcze problemów ze spłatą, jak coś to są dość ugodowi. 

#6 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 246 postów

Napisano 18 maj 2019 - 22:13

Wszystko będzie tutaj zależeć od tego jakie to są chwilówki. Przypuszczam, że jeśli to są  normalne i legalnie działające na rynku polskim firmy to żaden bank nie powinien mieć problemu z konsolidacją takich zobowiązań. Gorzej, jeśli te firmy nie są uczciwe, ale co wtedy to już lepiej będzie jak przeczytasz sobie sama na stronie https://zadaniedlapo...i-pozyczkowymi/ .

#7 Kordi33

Kordi33

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 21 maj 2019 - 07:18

Myślę, że jeśli będzie wyrobiona odpowiednia zdolność kredytowa to nie będzie problemu z tym. Wiem, ze firma HabzaFinansa pomaga z konsolidacją chwilówek i mają bardzo dobre opinie. Warto zajrzeć na ich ofertę. Pozdrawiam i powodzonka życzę.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych