Skocz do zawartości

Szkolenie z wystąpień publicznych

szkolenie praca

wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Basia

Guest_Basia
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 19:36

Wiecie może gdzie na terenie Warszawy jest organizowane szkolenie z wystąpień publicznych na czasie? Dostałam propozycję nowej pracy gdzie będę odpowiedzialna za przeprowadzanie prezentacji produktów i usług. Praca dość dobrze płata, ale będę na okresie próbnym także muszę się chociaż troszkę przygotować do tego tematu takie szkolenie byłoby idealne. 

#2 Guest_Tomasz

Guest_Tomasz
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 12:25

Jeśli chodzi o szkolenia z wystąpień publicznych, autoprezentacji to polecam zapisać się na jakieś szkolenie, które prowadzi Marcin Mańka. Jako jedyny w Polsce psycholog, trener kompetencji miękkich w tak unikalny sposób łączy profesjonalne wykształcenie i doświadczenie. Byłem na jednym takim szkoleniu i bardzo polecam.

#3 Kasiulaopole

Kasiulaopole

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 październik 2018 - 20:35

Osobiście polecam NLP, i ludzi którzy się tym zajmują. W internetach jest sporo o programowaniu neurolingwistycznym, masa ćwiczeń i porad jak sobie radzić z wystąpieniami, stresem, lękiem oraz jak dobrze przedstawić ofertę. Poszukaj, coś na pewno znajdziesz

#4 mugr

mugr

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 październik 2018 - 13:31

Może konkretnie posiadają w ofercie szkoleń z wystąpień publicznych natomiast bardzo fajnie są zorganizowane i dodają mimo wszystko pewności siebie dzięki temu czego możemy się dowiedzieć. Mi się bardzo przydało to szkolenie, może akurat znajdziesz coś dla siebie mogę spokojnie polecić :)  

https://www.jgt.pl/s...srodowiska.html

Osobiście byłam na szkoleniu z ochrony środowiska, kręci mnie ten temat ostatnio :)

#5 Guest_Adams

Guest_Adams
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 13:48

Mańka-Academy.com - poczytaj na stronie co oferują. Szkolenia prowadzi Marcin Manka, doświadczony coach i psycholog. Na pewno kojarzycie go z telewizji, czy radia, obecnie jest jurorem w programie Make Me Over-Wielka Zmiana , czy też współprowadzącym studio lotto.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych