Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gaz i prąd – w Polsce drożej niż w innych państwach europejskich

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102483 postów

Napisano 10 październik 2018 - 12:44

Gaz i prąd w Polsce są zdecydowanie droższe niż w innych państwach europejskich (po uwzględnieniu wartości wynagrodzenia pochłanianego przez opłaty). Aż o 80% więcej za gaz płacimy od Anglików i 50% więcej za prąd od Francuzów. Przeczytaj, ile więcej płacimy od Europejczyków.

Powrót do artykułu: Gaz i prąd – w Polsce drożej niż w innych państwach europejskich

#2 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 10 październik 2018 - 12:44

Jakiego dostawcę gazu polecacie? Chodzi o gaz dla firmy

#3 Guest_Łukasz

Guest_Łukasz
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 17:19

My korzystamy z usług Tauronu i jesteśmy bardzo zadowoleni jak na razie :)

#4 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 14:32

Dlaczego akurat Tauron?

#5 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 12 październik 2018 - 18:55

@Adam ja jakiś czas korzystam z usług taurona. Dodatkowo połączyłam sobie gaz i prąd w jeden pakiet i teraz płacę jeszcze mniej

#6 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 10:42

Dużo mniej? Dobre rozwiązanie! Jak się da przyoszczędzić to czemu by tego nie robić?

#7 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 13 październik 2018 - 18:34

@Adam Mają bardzo korzystną ofertę dla firm jak i dla domu. No i zachwycił mnie serwisant gazowy do którego zadzwonię kiedy mam jakąś awarie :) W firmie gastronomicznej taka opcja to skarb

#8 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 14 październik 2018 - 08:50

Widzę, że mają też innych fachowców, np. szklarza. Fajnie rozbudowana oferta, nie spotkałem się z czymś takim u innych dostawców;)

#9 Guest_Adam

Guest_Adam
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 08:48

Czy to ma znaczenie o jakiej porze wystąpi taka awaria?

#10 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 21 październik 2018 - 09:44

@Adam Właśnie czas tutaj nie odgrywa żadnej roli. W razie awarii fachowiec pojawi się w Twojej firmie nawet w niedzielę i święta. Można powiedzieć, że jest dostępny przed 24 h, przez 7 dni w tygodniu

#11 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 13:39

@Adam Właśnie czas tutaj nie odgrywa żadnej roli. W razie awarii fachowiec pojawi się w Twojej firmie nawet w niedzielę i święta. Można powiedzieć, że jest dostępny przed 24 h, przez 7 dni w tygodniu

a jaki jest czas oczekiwania na fachowca? Jest szansa że do małej miejscowości dojedzie szybciej niż poł dnia?

#12 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 19:01

a jaki jest czas oczekiwania na fachowca? Jest szansa że do małej miejscowości dojedzie szybciej niż poł dnia?

Z tego co wiem to do Ciebie to usługa jest realizowana na całym terenie Polski więc do małej miejscowości też dojedzie

#13 Malinowskaaa

Malinowskaaa

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 04 listopad 2018 - 19:05

Z tego co wiem to do Ciebie to usługa jest realizowana na całym terenie Polski więc do małej miejscowości też dojedzie

No i to jest duży plus, że małe miejscowości nie są nijak pokrzywdzone z racji tego że są oddalone od centrum:)

24h fachowcy a 4h gazownik :)

#14 Guest_DoradcaOnlineTauron

Guest_DoradcaOnlineTauron
  • Goście

Napisano 06 listopad 2018 - 21:12

Witajcie!

W ramach kampanii informacyjnej mam przyjemność być Waszym doradcą online. Pozostaję do dyspozycji dla wszystkich zainteresowanych tematyką taniego gazu dla firm. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem zarówno w tym jak i skorelowanych wątkach.

Adam

Doradca Online TAURON  

#15 DoradcaOnlineTauron

DoradcaOnlineTauron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 21:15

Jeżeli korzystasz z oferty gaz z usługą Gazpomoc24H to niezależnie od rodzaju usterki, specjalista gazownik przyjedzie w czasie nie dłuższym niż 4 godziny od zgłoszenia usterki, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

#16 DoradcaOnlineTauron

DoradcaOnlineTauron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 21:16

Tutaj muszę sprostować, ponieważ 24/7 dostępny jest dla Państwa specjalista gazownik, który pojawi się po 4 godzinach od zgłoszenia awarii. Pozostali fachowcy dostępni po skorzystaniu z opcji gaz z usługą przyjadą do Państwa firmy maksymalnie 24 godziny po otrzymaniu wezwania poza dniami ustawowo wolnymi od pracy oraz dniami świątecznymi.

#17 DoradcaOnlineTauron

DoradcaOnlineTauron

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 listopad 2018 - 21:17

Widzę, że mają też innych fachowców, np. szklarza. Fajnie rozbudowana oferta, nie spotkałem się z czymś takim u innych dostawców;)

Proszę pamiętać, że specjaliście, między innymi szklarz, są dostępni jedynie po skorzystaniu z oferty gaz z usługą SerwisantGazowy24HPLUS.

#18 Guest_Nel

Guest_Nel
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 10:54

Proszę pamiętać, że specjaliście, między innymi szklarz, są dostępni jedynie po skorzystaniu z oferty gaz z usługą SerwisantGazowy24HPLUS.

Jakie naprawy wykonują ślusarz, szklarz czy hydraulik ?

Tutaj muszę sprostować, ponieważ 24/7 dostępny jest dla Państwa specjalista gazownik, który pojawi się po 4 godzinach od zgłoszenia awarii. Pozostali fachowcy dostępni po skorzystaniu z opcji gaz z usługą przyjadą do Państwa firmy maksymalnie 24 godziny po otrzymaniu wezwania poza dniami ustawowo wolnymi od pracy oraz dniami świątecznymi.

A czy klient może umówić inny termin przyjazdu fachowca czy raczej nie ma takiej możliwości ?

#19 Tomek Doradca Valeo

Tomek Doradca Valeo

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 listopad 2018 - 19:13

x

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych