Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Broń Palna pozwolenie, a zatarcie karalności.

#bron #bron palna pozwolenie na bron palna

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Wojtek

Guest_Wojtek
  • Goście

Napisano 09 październik 2018 - 21:21

Witam

Mam pytanie dotyczące wykonawstwa prawa administracyjnego. Otóż chciałbym złożyć papiery na pozwolenie na posiadanie broni palnej. Chodzi mi o pozwolenie sportowo - kolekcjonerskie. W odległej przeszłości byłem karany grzywną za posiadanie niedozwolonych środków. Minęło 10 -12 lat, może więcej.
Jak wiadomo po 5 latach mój status karanego został zatarty. Nadal jednak na policji znajdują się dokumenty świadczące o tym że byłem kiedyś zatrzymany i karany.
Z doświadczenia wiem, że mimo posiadania badań, członkostwa w klubie strzeleckim, raportów z zawodów i innych dokumentów, policja zwykła jak to w dawnych czasach mówić od tak sobie "NIE!" Dlaczego? "BO NIE". W takiej sytuacji kieruję sprawę do sądu. 100% moich znajomych wygrało te obłędne bzdurne sprawy sądowe z policją i posiadają promesy na broń palną.
Pytanie brzmi: czy biorąc pod uwagę moją przeszłość związaną z posiadaniem narkotyków (dobrowolne poddanie się karze oraz zastosowanie art. 62 ust. 3 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii dotyczący wypadku mniejszej wagi), sędzia może zdecydować, że nie powinienem posiadać pozwolenia na broń palną.

#2 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 12:12

I my, internauci mamy zgadnąć co zadecyduje sędzia? Będzie nam trudno.

#3 Guest_Filip

Guest_Filip
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2021 - 22:45

Posiadaczom broni palnej polecam ofertę sklepu SklepSejfy.pl. W asortymencie sklepu można znaleźć wysokiej klasy szafy pancerne na broń, które spełniają wszystkie wymagania i świetnie się prezentują.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych