Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie dobre płytki do mieszkania

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 BarbaraGruszka

BarbaraGruszka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 363 postów

Napisano 09 październik 2018 - 10:36

Szukam czegoś ciekawego do kuchni i do łazienki. Tak na marginesie to gdzie kupowaliście swoje płytki? 

#2 dancewithhim

dancewithhim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 422 postów

Napisano 09 październik 2018 - 13:35

Płytki kupisz w praktycznie każdym sklepie. Warto jest zajrzeć sobie do tych mniejszych bo czesto mają wiele katalogów i pomogą Ci coś wybrać . Ja zamawialem akurat przez internet bo zależało mi na konkretnej kolekcji, której nie miały sklepy w okolicy.  Zdecydowalismy sie na położenie w kuchni i w łazience mozaiki.

Jeśli chodzi natomiast o firmę to polecam Rawdecor https://www.rawdecor.pl/pl/ -na stronie jest ich katalog. Mają porządne płytki, obecnie mam je w swoim mieszkaniu. Łatwe w położeniu, wytrzymałe. Ceny nie są niskie, ale jest to już najwyższa półka.
W kuchni na ścianie mamy coś takiego:
mozaika_ceramiczna_heksagonalna_blekitna

#3 kaluu

kaluu

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 12:04

Przy robieniu jakichkolwiek remontow trzeba zmienic swoja mentalnosc. Sporo osob popelnia ten blad .. szukajac jak najtanszych rozwiazan. Niestety w dluzszej perspektywie to sie negatywnie odbije poniewaz zakupione materialy straca swoj blask i bedzie kolejny remont. Nie lepiej od razu zainwestowac troche wiecej? Moim zdaniem zdecydowanie tak. Tak naprawde roznica w cenie nie jest jakas znaczaca .. natomiast w jakosci juz tak. Wystarczy zobaczyc na oferte chociazby Paradyz - https://sklep.parady...przedazy-gdanskZ tego co sie orientuje maja najepszy stosunek ceny do jakosci na rynku. Jesli chodzi o sam design to nie ma im rownych .. prezentuja sie one bardzo nowoczesnie i prestizowo, a to jest gwarancja na to, ze za kilka lat nadal beda modne :) Zastanowcie sie czy takie podejscie nie jest lepsze...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych