Skocz do zawartości


zwolnienie z vat


wróć do serwisu Księgowość 4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Jadzia

Guest_Jadzia
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 14:19

jednostka budżetowa zwolniona z podatku na podstawie  art. 43 ust. 1 pkt 26 ustawy o vat - czy do tych usług zalicza się również wynajęcie sal czy np. miejsca na reklamę?



#2 Guest_ela

Guest_ela
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 20:28

usługi te trzeba opodatkować



#3 Guest_Jadzia

Guest_Jadzia
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 09:29

dziękuję



#4 Guest_Jadzia

Guest_Jadzia
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 09:32

rozumiem, że tak samo np. wynajęcie instrumentów



#5 Guest_Ola

Guest_Ola
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 11:24

a nie podlega to zwolnieniu na podstawie art. 113 u stawy o vat?





Dodaj odpowiedź



  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych