Kategorie
Skocz do zawartości

Czy lady chłodnicze Bolarus są godne polecenia?

Gość Sławomira
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

• 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o sprzęt gastronomiczny oraz wszelkie urządzenia chłodnicze to ja polecam firmę Gastroprodukt24.pl - wysoka jakość i profesjonalna obsługa Klienta. 

-----------------

szafy i witryny chłodnicze

http://gastroprodukt24.pl/kategoria/szafy-i-witryny-chlodnicze-przeszklone

• 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli ktoś z was szuka dobrej klasy urządzeń chłodniczych to warto skorzystać z oferty firmy Frost.  Firma Frost oferuję  urządzenia chłodnicze i mroźnicze wykorzystywane w szpitalach, aptekach, laboratoriach oraz stacjach krwiodawstwa.

• 2 tygodnie później...

Z tego co słyszałem to jednak dużo lepszą ofertę ma Bolarus. Wybór asortymentu niczego sobie, a ceny bardzo konkurencyjne, w zasadzie w porównaniu do jakości sprzętów to chyba najlepsze. 

• 2 tygodnie później...

Szczerze to mam innego producenta, ale już mam dość, a to ciągle się psuje, a to coś i więcej dokładam do biznesu niż to warte. Chyba czas kupić dobry i solidny sprzęt, no i myślę, że wybiorę Bolarusa. Na niego nie widziałam negatywnych opinii chociaż, a gorzej już być nie może, odklepać 

• 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Gość Krystian

Moja pierwsza lada byłam od Bolarusa, potem miałem jakąś inną, ale szybko zaczęły się z nią problemy i wróciłem znów do Bolarusa, także tą firmę śmiało mogę polecić. Sprzęt mało awaryjny, a w razie co serwis nie stanowi problemu. 

Bolarus faktycznie najwyższa jakość. Pracuję na tym sprzęcie od lat. I nie ważne czy to lada chłodnicza, zamrażarka czy szafa chłodnicza. Sprzęt jest bardzo dobry i w zupełności spełnia swoje zadanie. 

• 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
 Udostępnij

• Dodaj nową pozycję...