Skocz do zawartości

Zdjęcie

Telefon - jaki model?

wróć do serwisu Moja Firma 9 odpowiedzi w tym temacie

#1 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 03 październik 2018 - 09:20

Chciałabym wymienić swojego Samsunga na coś nowszego. Czy możecie podpowiedzieć jakie marki teraz są warte uwagi i jakie modele faktycznie warto kupić? 

#2 theter

theter

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 08 październik 2018 - 09:26

ja wbrew pewnym uprzedzeniom (najczęściej od osób, które nie miały stycznosci z IOS) polecam Ci iphone. Jestem od  dwóch lat posiadaczem modelu 6s, wiec juz dosyć starego. kupiony też został jako telefon który juz jakiś czas był na rynku, a nie nowosc. Zaciął'mi się może 2 razy przez ten czas. rozważam wymianę baterii, bo trzyma juz słabiej niż na początku, ale to nic dziwnego po takim czasie. ten telefon spełnia w 100% moje oczekiwania i chociaż już jest wiele nowszysch modeli iphone, to ja nadal pozostanę przy tym, bo po prostu nie ma powodów by go zmieniać. jednak jeśli zmienię, to na pewno też na iphone. 

hale produkcyjne wynajem

#3 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 08 październik 2018 - 09:49

o i Phone faktycznie dużo słyszałam. Faktycznie są ich przeciwnicy i zwolennicy. Styczności z iOS nie miałam, ale może warto się przekonać na własnej skórze. Jesli sie decydować to jaki model iPhone teraz polecisz?

#4 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 200 postów

Napisano 08 październik 2018 - 13:16

Chyba każda marka, czy system operacyjny, ma swoich zwolenników, jak i przeciwników. ;)

Profesjonalne usługi sprzątające Silver Service.

#5 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 15 październik 2018 - 13:52

No właśnie wiem. Niby sprawdzam przez Komórkomat i inne porównywarki. Ale decyzja jest trudna. Może ktoś jednak coś podpowie, 

#6 Guest_korber

Guest_korber
  • Goście

Napisano 22 październik 2018 - 09:00

Ja mam iPhone 6s i sobie chwalę, Też zależy tak na prawdę czego Ty oczekujesz od telefonu. Mi telefon zaktualizował się właśnie do iOS 12 i weszło kilka nowych oplikacji. Oceniam dobrze. No właśnie dobrze jak byś napisała czego chcesz od telefonu, czy dobrego aparatu, czy... ?

#7 Janex53

Janex53

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 październik 2018 - 17:06

Myślę, że przed zakupem nowego telefonu, który jakby nie było w dzisiejszych czasach pełni nie tylko funkcję standardowe, a jest po prostu małym komputerem, warto sprawdzić sobie nowinki technologiczne na przykład na stronie https://mobileclick.pl/. Wydaje mi się, że wpisy są naprawdę na wysokim poziomie, a co najważniejsze aktualne, o co ciężko na tym dynamicznym rynku

#8 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 23 październik 2018 - 13:44

Fajna strona, nie wiedziałam o niej. Z reguły tylko przez Komórkomat sprawdzałam specyfikacje. Muszę tam zobaczyć, może to pomoże mi dokonać wyboru.

#9 Guest_Szluga

Guest_Szluga
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 09:54

Ja mam Samsunga 8 i jestem z niego zadowolony. Zdjęcia robi fajne, choć wiadomo, ze każde zdjęcie nawet z lustrzanki wymaga obróbki. Chodzi płynnie i ma dużo pamięci co daje możliwość dużej ilości appek. A na adroida jest ich sporo,

#10 mgzeta

mgzeta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 25 październik 2018 - 09:40

Teraz to już sama nie wiem. Czy brać Samsunga czy może IPhone. Jeszcze Komórkomat pokazuje mi Xioami. Ktoś może ma ten model? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych