Skocz do zawartości

Zdjęcie

JAK WYGLĄDA NIGHT CLUB??

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 pora123

pora123

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2018 - 06:01

Wiem, że to pytanie może wydać się śmieszne, ale... Mój facet wybiera się jutro na wieczór kawalerski. Wiem, że mają w planach wizytę w night clubie. Boje się, bo mam przed oczami te d**eczki, i on ... Normalnie mnie krew zalewa . Powiedzcie, czy w takich klubach, laski lepią się o kolesi, a te co tańczą na rurach, są "dostępne" dla wszystkich, tzn, że każdy może je np. klepnąć??'

Znajomy polecal http://www.sweetdream.com.pl/ Jednak samemu troche dziwnie:) wydaje sie super miejscem

#2 Guest_Pema

Guest_Pema
  • Goście

Napisano 02 październik 2018 - 12:08

Nigdzie nie puszczaj ulańca ! Byłem raz i te laski same się do mnie lepiły, wskakiwały na kolana, itp mimo, ze urodzonym adonisem to nie jestem. Jeśli wszystko ma być opłacone to pewnie jakiś taniec u niego na kolanach topless pewnie będzie.

#3 Aspiryna

Aspiryna

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 11 postów

Napisano 22 październik 2018 - 14:24

No to niezłe miejsce sobie Twój narzeczony wybrał :D Szczerze mówiąc nie wiem, jak tam jest, ale ja bym nie chciała, ąby mój wybranek chodził do takich miejsc...

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1176 postów

Napisano 15 listopad 2018 - 10:23

Trzeba pójść i się przekonać ;)

Always look on the bright side of life!

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 709 postów

Napisano 29 kwiecień 2019 - 21:18

A gdzie się wybiera Twój facet? Bo prawda jest taka, że to wszystko zależy od klubu :) Ja byłam niedawno z mężem w https://neworleans.p...go-w-warszawie/ i nie mam absolutnie nic przeciwko, żeby sobie tam chodził z kolegami :D To prestiżowe miejsce, z klasą, eleganckie. Jest selekcja, więc nie będzie byle kto. W klubie panuje pełna kulturka, w dodatku mają przepyszne jedzenie!! No a tancerki są nie tylko ładne, ale przede wszystkim świetnie tańczą. 

#6 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2021 - 14:08

ciekawe rzeczy można poczytać tutaj clubgarage.pl/blog/szukasz-miejsca,-w-kt%C3%B3rym-mo%C5%BCesz-pota%C5%84czy%C4%87-i-%C5%9Bwietnie-si%C4%99-zabawi%C4%87-ju%C5%BC-znalaz%C5%82e%C5%9B-a%C5%9B-przekonaj-si%C4%99,-jaki-klub-dyskotekowy-w-katowicach-z-pewno%C5%9Bci%C4%85-spe%C5%82ni-twoje-oczekiwania

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych