Skocz do zawartości

Zdjęcie

ortodonta Warszawa Białołęka

ortodonta warszawa aparat na zęby aparat ortodontyczny

wróć do serwisu Sektor Publiczny 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:25

Hej, mam takie pytanie - czy ktoś z Was chodził do Rock Your Smile na Białołęce? Koleżanka wspominała mi, że mają tam świetnych lekarzy ortodontów, sprawdzałam też opinie w internecie i również jestem bardzo mile zaskoczona opiniami na temat tego centrum ortodontycznego i pracujących tam specjalistów. Zależy mi na dobrej opiece, bo już kiedyś nosiłam aparat i było to traumatyczne (sporo kasy wyrzuconej w błoto, znikome efekty, ortodonta bardzo niemiły i chaotyczny). Czy ktoś z Was leczy się ortodontycznie właśnie w Rock Your Smile i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zależy mi na Białołęce, aby mieć blisko na wizyty. 

#2 Guest_kasiawoj33

Guest_kasiawoj33
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:47

Cześć, ja chodzę do Rock Your Smile na ul. Ostrobramską do dr Borzymowskiej-Sawickiej. I mogę polecić, klinika jest nowoczesna a lekarze stosują nowoczesne metody leczenia m.in. aparaty niewidoczne np. lingwalny, który ja noszę. Profesjonalnie podchodzą do pacjenta, najpierw diagnostyka, za którą się nie płaci, następnie przechodzi się do planu leczenia, w którym ortodonta określa co będzie robione, ile potrwa i ile będzie kosztowało. Tak więc bez niespodzianek. Ja aparat noszę już 4 miesiące, jeszcze 8, bo mam nosić rok. Nie mam bardzo krzywych zębów ale już widzę efekty. Zdecydowanie warto tam się leczyć. 

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 357 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:51

dobry ortodonta w Warszawie jest w Corten Medic - ja akurat chodze do placówki na ul. Belgradzkiej gdzie tez robiłam aparat

#4 Ola03

Ola03

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 styczeń 2019 - 00:35

Na podstawie mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że najlepszy stomatolog w najbliższej okolicy Białołęki to https://ewapawlak.com.pl/ Zdecydowanie polecam!

#5 bibi87

bibi87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 19:46

Mogę polecić Rock Your Smile, mój bratanek tam leczy ząbki aparatem :) Super widać przemianę, jaka następuje z każdym dniem. To na pewno dynamiczny proces i jestem bardzo ciekawa finalnego efektu. W każdym razie nawet byłam raz z nim na kontroli i też podejście ortodonty bardzo na plus - pani dr zrobiła na mnie b. dobre wrażenie, niestety nie pamiętam nazwiska tej pani. 

#6 fabrynka

fabrynka

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 01 marzec 2019 - 10:44

Rock Your Smile ma świetne opinie, tak samo lekarze, którzy tam przyjmują. Z tego co czytałam, szkolił ich jakiś znany włoski profesor ortodoncji. Duży plus mają u mnie za nowoczesne metody leczenia - ortodoncja się bardzo zmieniła na przestrzeni lat, a niektóre gabinety jak by utknęły w latach 90. W tym centrum ortodontycznym tak nie jest, widać że są na bieżąco z wszystkimi trendami. Ja się leczę u dr Gatkowskiej, jestem na początku leczenia, ale jak na ten moment - ma u mnie 5 z plusem :) 

#7 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1092 postów

Napisano 07 marzec 2019 - 12:19

Jakie są ceny wizyty u ortodonty?

Always look on the bright side of life!

#8 Onstappent

Onstappent

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 278 postów

Napisano 06 maj 2019 - 10:34

dobry ortodonta w Warszawie jest w Corten Medic - ja akurat chodze do placówki na ul. Belgradzkiej gdzie tez robiłam aparat

również polecam tą placówkę, robiłem tutaj aparat kryształowy i jestem zadowolony z efektów po ściągnięciu go 

#9 Krychna

Krychna

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 maj 2019 - 19:01

Ortodontę w Warszawie znajdziecie w Denis Clinic https://denisclinic.pl/ na Anastazego Kowalczyka 7. Zresztą nie tylko ortodontę, bo w tej klinice są również stomatolodzy, protetycy. A jak trzeba to i zmarszczki się wygładzi. Medycyna estetyczna jest u nich również na wysokim poziomie. I powiem Wam, że ceny są na tyle przystępne, że każdy już chyba może sobie na tego typu zabiegi pozwolić.

#10 majowab87

majowab87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 41 postów

Napisano 25 maj 2019 - 20:04

Z tego co ja słyszałam, to właśnie Rock Your Smile na Białołęce jest godne uwagi. Lekarze z tej kliniki mają świetne opinie, znam dwie osoby które tam się leczą i obie są bardzo zadowolone. Przyznam, że sama zastanawiam się nad aparatem, jeśli się zdecyduję, to na pewno właśnie na tę klinikę :) 

#11 mlodamama21x

mlodamama21x

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 29 maj 2019 - 07:02

Ja polecam ortodonta lublin. Jestem bardzo zadowolona z leczenia.

#12 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 08:25

Polecam nowy gabinet Zili Clinic www.ziliclinic.pl - bardzo duży komfort w normalnej a nawet chyba niższej cenie i bez bólu i strachu. Strasznie sympatyczny zespół Pani asystentki i Pana Łukasza o ile dobrze pamiętam, który jest stomatologiem.

#13 pasia87

pasia87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 30 sierpień 2019 - 16:36

Również słyszałam bardzo dobre opinie na temat Rock Your Smile, http://centrum-ortodontyczne.pl Mają ponoć świetnych specjalistów z zakresu ortodoncji, których szkolił włoski profesor. Myślę, że wybierając lekarza, warto sprawdzić o nim opinie, a ta klinika i jej lekarze mają świetne referencje akurat :) 

#14 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 30 październik 2019 - 22:07

Ile osób tyle opinii zapewne, ale ja po odwiedzeniu dwóch czy trzech miejsc zdecydowałam się na nakładki beyli. Aparat ortodontyczny mnie przeraża. Chodzę na wizyty przy Nowym Świecie w Warszawie i polecam uwadze, bo nic nie tracicie. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

#15 kas87wid

kas87wid

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 50 postów

Napisano 31 październik 2019 - 19:52

Osobiscie nie rozumiem, jak aparat może przerażać, to naprawdę nic strasznego :) Ale rozumiem też ideę nakładek. Tam gdzie ja chodzę do ortodonty, w Rock Your Smile, również jest dostępne leczenie nakładkami Alignery Ortheo. 

#16 Guest_KArolina

Guest_KArolina
  • Goście

Napisano 06 listopad 2019 - 11:49

Jak potrzebowałam ortodonty w Warszawie to wybór padł na Corten Medic - za namową koleżanki, która właśnie tam się leczyła. Wizyty zawsze w terminie, ni były opóźnione i stosunkowo szybkie, a to dla mnie najważniejsze. Polecam.

#17 amelia7878

amelia7878

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 29 listopad 2019 - 14:37

Ja chodzę do dr Teodorczyk w Rock Your Smile i mogę polecić :) Super pani doktor, bardzo miła i z podejściem do pacjentów, potrafi wszystko cierpliwie wytłumaczyć, odpowiada na pytania i przede wszystkim jest świetną specjalistką. Akurat terminy również mam regularnie, to wynika z planu leczenia, no i punktualnie wchodzę na wizyty :) Nawet jak by było parę minut poślizgu to i tak by mi to nie przeszkadzało :) 

#18 pepke

pepke

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 497 postów

Napisano 02 marzec 2020 - 07:28

Polecam zorientowac sie jakie doświadczenie ma ortodonta. Szczególnie jeli mamy sporą wadę zgryzu. Jest to spore przedsięwzięcie głównie finansowe tak wiec jeśli decydujemy się gdzieś wybrać to niech będize to osoba z dużym doświadczeniem.

Ze swojej strony polecam zalożyć aparat nawet jeśli jesteście w średnim wieku. Jest to nie tylko kwestia wygladu ale kwestia zdrowia. 

Celem życia jest rozwój własnej indywidualności

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ortodonta, warszawa, aparat na zęby, aparat ortodontyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych