Skocz do zawartości

Zdjęcie

ortodonta Warszawa Białołęka

ortodonta warszawa aparat na zęby aparat ortodontyczny

wróć do serwisu Sektor Publiczny 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniuszko87

moniuszko87

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 16:25

Hej, mam takie pytanie - czy ktoś z Was chodził do Rock Your Smile na Białołęce? Koleżanka wspominała mi, że mają tam świetnych lekarzy ortodontów, sprawdzałam też opinie w internecie i również jestem bardzo mile zaskoczona opiniami na temat tego centrum ortodontycznego i pracujących tam specjalistów. Zależy mi na dobrej opiece, bo już kiedyś nosiłam aparat i było to traumatyczne (sporo kasy wyrzuconej w błoto, znikome efekty, ortodonta bardzo niemiły i chaotyczny). Czy ktoś z Was leczy się ortodontycznie właśnie w Rock Your Smile i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zależy mi na Białołęce, aby mieć blisko na wizyty. 

#2 Guest_kasiawoj33

Guest_kasiawoj33
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2018 - 18:47

Cześć, ja chodzę do Rock Your Smile na ul. Ostrobramską do dr Borzymowskiej-Sawickiej. I mogę polecić, klinika jest nowoczesna a lekarze stosują nowoczesne metody leczenia m.in. aparaty niewidoczne np. lingwalny, który ja noszę. Profesjonalnie podchodzą do pacjenta, najpierw diagnostyka, za którą się nie płaci, następnie przechodzi się do planu leczenia, w którym ortodonta określa co będzie robione, ile potrwa i ile będzie kosztowało. Tak więc bez niespodzianek. Ja aparat noszę już 4 miesiące, jeszcze 8, bo mam nosić rok. Nie mam bardzo krzywych zębów ale już widzę efekty. Zdecydowanie warto tam się leczyć. 

#3 cris02

cris02

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 297 postów

Napisano 06 grudzień 2018 - 13:51

dobry ortodonta w Warszawie jest w Corten Medic - ja akurat chodze do placówki na ul. Belgradzkiej gdzie tez robiłam aparat

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ortodonta, warszawa, aparat na zęby, aparat ortodontyczny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych