Skocz do zawartości

Gdzie na botoks we Wrocławiu

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_festera

Guest_festera
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 13:18

Może jest tutaj osoba na forum, która zdecydowała sie na zabieg botoksu? 

Szczerze zastanawiam się nad poddaniem się własnie takiemu zabiegowi...Niestety ale widzę na swojej twarzy sporo brzydkich zmarszczek na czole.Czy botoks pomoże na takie zmarszczki? 

#2 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 784 postów

Napisano 28 wrzesień 2018 - 07:43

Powinien.Botoks bardzo dobrze działa na

zmarszczki poprzeczne czoła

lwią zmarszczkę

zmarszczki wokól oczu

czy zmarszczki nad ustami ( tak zwane zmarszczki palacza)

We Wrocławiu zapisz sie na zabieg do gabinetu medycyny estetycznej : https://medicusself....rgia-plastyczna- zabieg będzie wykonany przez lekarza medycyny estetycznej z przeszkoleniem. Botoks należy do bezpieczniejszych zabiegów, aczkolwiek lepiej jest oddać się w ręce osoby przeszkolonej. 

#3 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1076 postów

Napisano 02 październik 2018 - 18:51

Botoks potem trzeba stale powtarzać.

Always look on the bright side of life!

#4 Guest_Marta

Guest_Marta
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2018 - 13:04

Mysle,ze spokojnie pomoze. Rzeczywiscie,wstrzykiwanie botoksu trzeba powtarzac, ale tak srednio co pol roku, wiec wychodza okolo 2 zabiegi na rok. Chyba warto. W pewnym wieku takie zabiegi sa nawet wskazane, bo kremy cudow nie zdzialaja niestety :) We wrocku polecam gabinet dr Kępy :) ja co prawda bylam tam na liftingu skory, ale w planach mam botoks. A z tego liftingu to jestem zadowolona, na swieta zyskalam nowa skore, gladsza i kilka lat mlodsza :)

#5 aniolek

aniolek

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 418 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:10

Ja chodzę na botoks do http://smile.expert/...kobieta/botoks/i zdecydowanie mogę polecić :D Efektu zabiegu są naprawdę świetne! Zmarszczki są wygładzone i bardzo szybko znikają. Moja twarz wygląda o wiele młodziej i wreszcie nie muszę się wstydzić  tego, że moja cera jest taka stara i zmęczona.

#6 kolorowazelka

kolorowazelka

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 529 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 14:05

Jaki efekt po zabiegu? Wszystko ok?

#7 marysiabiz

marysiabiz

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 26 maj 2019 - 12:46

Mysle,ze spokojnie pomoze. Rzeczywiscie,wstrzykiwanie botoksu trzeba powtarzac, ale tak srednio co pol roku, wiec wychodza okolo 2 zabiegi na rok. Chyba warto. W pewnym wieku takie zabiegi sa nawet wskazane, bo kremy cudow nie zdzialaja niestety :) We wrocku polecam gabinet dr Kępy :) ja co prawda bylam tam na liftingu skory, ale w planach mam botoks. A z tego liftingu to jestem zadowolona, na swieta zyskalam nowa skore, gladsza i kilka lat mlodsza :)

byłam u tego lekarza na wypełnieniu zmarszczek kwasem hialuronowym- na botoks jeszcze u mnie za wczesnie, zresztą pod oczami to delikatniejszy efekt daje kwas. jak na razie jestem zadowolona, jest subtelnie wygladajaca poprawa wygladu twarzy, a skora o wiele bardziej miekka i super nawilzona, co przeklada sie na koloryt, gladkosc...

#8 Guest_Joasia

Guest_Joasia
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2019 - 20:37

Hej dziewczyny, była któraś z Was w K-n estetic u Katarzyny Nielepkowicz? Byłam ta na konsultacjach, bardzo miła Pani doktor i właśnie się zastanawiam nad usunięciem zmarszczek, ostatnio zaczęłam je coraz bardziej zauważać, był ktoś u niej? Jakieś opinie?

#9 MartaZ83

MartaZ83

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 20:33

Ja miałam botoks już kilka razy, efekty zawsze utrzymywały się 5-6 miesięcy. Zwykle powtarzam co pół roku. Ostatni raz byłam w https://www.medeste.pl na Bielanach Wrocławskich i jestem bardzo zadowolona. Bardzo profesjonalnie i efekt wydaje się lepszy niż w przypadku poprzednich zabiegów.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych