Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ferie zimowe w 2019 i 2020 r.

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 671851 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 22:57

Kiedy przypadają ferie zimowe w 2019 i 2020 r.? Podajemy terminy dla poszczególnych województw.

Powrót do artykułu: Ferie zimowe w 2019 i 2020 r.

#2 Guest_Jolanta

Guest_Jolanta
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 22:57

O dziwo termin ferii i wakacji moje dzieci pamiętają, a już odrabianie lekcji uciekam im z głowy. Męczą mnie już, żeby ich zapisać na obóz narciarski z kochamwakacje.pl bo będą miały motywację do nauki. Nie wiem skąd u nich ten talent do negocjacji, mąż mówi, że po mnie :)

#3 chalwa

chalwa

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 22 październik 2018 - 00:16

My w tym roku jedziemy razem. Do tej nie braliśmy zimą urlopów, dzieciaki ferie spędzały na zimowiskach i u babci, a w tym roku wybieramy się wszyscy razem w góry. Już nawet zarezerwowałam apartament na www.sunandsnow.pl Sprawdzałam ceny w róznych miejscach i jednak tutaj się najbardziej opłacało.

#4 Guest_Czadersk

Guest_Czadersk
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 15:57

Uważam, że dzieciaki powinny mieć ferie zimowe w tym samym terminie, chcielibyśmy się razem zabrać ze znajomymi z Wielkopolski na wspólne narty z Rainbow do Włoch i nie ma szans na to, bo nasze dzieciaki mają kiedy indziej ferie. Spore utrudnienie dla rodzin i dla osób,które jednak chciałyby spędzić wyjazd razem.

#5 Justyna21

Justyna21

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 54 postów

Napisano 29 październik 2018 - 12:41

Bardzo dobrze, że ferie są rozłożone. Nie wyobrażam sobie jaki byłby tłok na stokach narciarskich w Polsce. W tym roku jedziemy jak zawsze do Wisły gdzie wynajmujemy apartament. W okresie feryjnym zawsze jest tłok, co by to było gdy by wszyscy mieli ferie razem :|

#6 Guest_Sinead

Guest_Sinead
  • Goście

Napisano 08 listopad 2018 - 12:58

Uważam, że dzieciaki powinny mieć ferie zimowe w tym samym terminie, chcielibyśmy się razem zabrać ze znajomymi z Wielkopolski na wspólne narty z Rainbow do Włoch i nie ma szans na to, bo nasze dzieciaki mają kiedy indziej ferie. Spore utrudnienie dla rodzin i dla osób,które jednak chciałyby spędzić wyjazd razem.

A gdzie jedziecie do tych Włoch z Rainbow? Val di Sole? My jeździmy co rok, na szczęście z tego samego regionu więc nie mamy z tym problemu, ale rozumiem Cię. Region polecam,moim zdaniem najlepszy dla narciarzy pod każdym względem.

#7 Guest_Czadersk

Guest_Czadersk
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 00:11

A gdzie jedziecie do tych Włoch z Rainbow? Val di Sole? My jeździmy co rok, na szczęście z tego samego regionu więc nie mamy z tym problemu, ale rozumiem Cię. Region polecam,moim zdaniem najlepszy dla narciarzy pod każdym względem.

Dokładnie tak, Val di Sole, w tym roku pewnie tak jak w zeszłym zapowiada się hotel Alp Holiday. A jaki hotel Wy?

#8 Anianowa

Anianowa

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 listopad 2018 - 10:14

My mamy w tym roku plan skoczyć do kotliny kłodzkiej na narty. Zastanawiamy sie nad tymi ofertami: https://uzdrowiska-pgu.pl/ferie-zimowe Zależy nam na tym, żeby był basen i sauna, bo wiadomo, ze po 3 dniach jeżdżenia bolą mięśnie i fajnie sie wygrzać i pomoczyć w basenie z bąbelkami.

#9 Guest_karoltremil

Guest_karoltremil
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2018 - 08:49

W Polsce też mamy dobre stoki. W te ferie wysyłam dzieciaki do Szklarskiej Poręby gdzie w domu "Pod Koziołkami" codziennie organizują wypady na stoki. Oprócz tego na miejscu jest spa i inne atrakcje więc nie będą się nudzić.

#10 Guest_marlinskamam

Guest_marlinskamam
  • Goście

Napisano 16 maj 2019 - 10:20

Tegoroczne wakacje i ferie zimowe spędzimy w Szklarskiej Porębie. Znaleźliśmy z mężem Dom pod Koziołkami gdzie oferują gotowe pakiety z wyżywieniem, strefą rozrywki i spa, a nam szczerze to więcej nie trzeba. Piękna okolica.

#11 rafon

rafon

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 04 październik 2019 - 08:57

Ja w nadchodzące ferie planuje odbyć szkolenie z programowania dla nauczycieli. Mam nadzieję, że dowiem się niego nowych rzeczy, które zaowocują w pracy z dziećmi. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych