Skocz do zawartości

konto maksymalne

#bank #konto

wróć do serwisu Księgowość 19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Maksymilian

Guest_Maksymilian
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:21

Witam,

Muszę założyć synowi konto bankowe. Wybiera się na studia i gdzieś muszę mu przelewać pieniądze na życie. Znalazłem konto w bgż maksymalne gdzie będzie miał jeszcze darmową siłownie. Warto wejść w układ z bgż? Jakieś opinie czy sugestie?

#2 Guest_jedras

Guest_jedras
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 14:32

mam u nich konto i mogę polecić. Brak ukrytych kosztów a oferta bardzo dobra. Generalnie polecam

#3 Guest_Maksymilian

Guest_Maksymilian
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:07

mam u nich konto i mogę polecić. Brak ukrytych kosztów a oferta bardzo dobra. Generalnie polecam

A które konto posiadasz? To o które akurat ja pytam, czy możesz polecić jakieś inne?

#4 Guest_Mola

Guest_Mola
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 20:09

A o co dokładnie chodzi u nich z tą siłką ?

#5 kotcystek5

kotcystek5

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 wrzesień 2018 - 17:21

Witam,

Muszę założyć synowi konto bankowe. Wybiera się na studia i gdzieś muszę mu przelewać pieniądze na życie. Znalazłem konto w bgż maksymalne gdzie będzie miał jeszcze darmową siłownie. Warto wejść w układ z bgż? Jakieś opinie czy sugestie?

Ja posiadamstudenckie w BS

#6 Markko

Markko

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 51 postów

Napisano 01 październik 2018 - 01:58

Doczytaj dokładnie warunki umowy - darmowa siłownia brzmi interesująco, ale trzeba się upewnić, ile to "darmo" kosztuje.

#7 Guest_Maksymilian

Guest_Maksymilian
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 17:23

Doczytaj dokładnie warunki umowy - darmowa siłownia brzmi interesująco, ale trzeba się upewnić, ile to "darmo" kosztuje.

Z tego co wyczytałem nie ma tam ukrytych kosztów. Jest to bonus dla osób zakładających konto maksymalne po prostu. Chyba, że czytam bez zrozumienia Regulamin.

Ja posiadamstudenckie w BS

Również otrzymałeś jakiś interesujący bonus jak przy tym koncie BGŻtu?

A o co dokładnie chodzi u nich z tą siłką ?

Jeżeli dobrze zrozumiałem  czytając ofertę to nowi użytkownicy otrzymują karnet do wykorzystania 2 razy w tygodniu w siłowniach respektujących OkSystem. 

#8 Guest_Mola

Guest_Mola
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 09:53

Jeżeli dobrze zrozumiałem  czytając ofertę to nowi użytkownicy otrzymują karnet do wykorzystania 2 razy w tygodniu w siłowniach respektujących OkSystem. 

Bardzo fajna sprawa, widziałam że sporo mają tych ośrodków sportowych z tym system, dzięki czemu można skorzystać z 25 różnych dyscyplin sportowych. No tak tylko jak teraz udowodnić że mamy taki karnet ?

Z tego co wyczytałem nie ma tam ukrytych kosztów. Jest to bonus dla osób zakładających konto maksymalne po prostu. Chyba, że czytam bez zrozumienia Regulamin.

Też nie widziałam żeby były jakieś koszty za prowadzenie takiego konto więc jest darmowe, no ale żeby skorzystać trzeba spełnić warunki czyli wykonać po 5 płatności karta płatniczą na miesiąc i 1 przelew dzięki aplikacji mobilnej. Nie wydają się to być skomplikowane warunki bo już większość osób płaci tylko kartą więc nic trudnego

#9 Guest_Maksymilian

Guest_Maksymilian
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 15:23

Bardzo fajna sprawa, widziałam że sporo mają tych ośrodków sportowych z tym system, dzięki czemu można skorzystać z 25 różnych dyscyplin sportowych. No tak tylko jak teraz udowodnić że mamy taki karnet ?

No ja już założyłem to konto synowi więc sprawa wygląda tak, że legitymujesz sie przy pomocy aplikacji mobilnej jeżeli zostanie ci już karnet przyznany. Także nie potrzeba nic oprócz telefonu.

Też nie widziałam żeby były jakieś koszty za prowadzenie takiego konto więc jest darmowe, no ale żeby skorzystać trzeba spełnić warunki czyli wykonać po 5 płatności karta płatniczą na miesiąc i 1 przelew dzięki aplikacji mobilnej. Nie wydają się to być skomplikowane warunki bo już większość osób płaci tylko kartą więc nic trudnego

Tak, te warunki są należyte do spełnienia jak chce się skorzystać z promocji karnetowej, masz rację. A co do ich spełnienia to wydaje mi się, ze nawet ja bym je spełnił. Nie mówiąc nic o młodych osobach które codziennie coś kupują w sklepach.

#10 Guest_Mola

Guest_Mola
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 23:24

No ja już założyłem to konto synowi więc sprawa wygląda tak, że legitymujesz sie przy pomocy aplikacji mobilnej jeżeli zostanie ci już karnet przyznany. Także nie potrzeba nic oprócz telefonu.

O proszę czyli wszystko za pomocą telefonu. Widzę że bank bgż idzie z biegiem czasu no i fajnie, nie trzeba o niczym pamiętać tylko żeby zabrać ze sobą telefon, który praktycznie każdy ma go w kieszeni czy torebce 

Tak, te warunki są należyte do spełnienia jak chce się skorzystać z promocji karnetowej, masz rację. A co do ich spełnienia to wydaje mi się, ze nawet ja bym je spełnił. Nie mówiąc nic o młodych osobach które codziennie coś kupują w sklepach.

Ale widziałam że można też dostać jakieś bony pieniężne do biedronki i na allegro, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to działa 

#11 Guest_suowik

Guest_suowik
  • Goście

Napisano 07 październik 2018 - 12:14

O proszę czyli wszystko za pomocą telefonu. Widzę że bank bgż idzie z biegiem czasu no i fajnie, nie trzeba o niczym pamiętać tylko żeby zabrać ze sobą telefon, który praktycznie każdy ma go w kieszeni czy torebce 

Szkoda tylko, że niektóre banki o tym zapominają. Ja przeszedłem do bgż ze względu na to, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów i bonusy w przypadku konta maksymalnego. Długo już tam jesteście?

W tych czasach to ciężko takich warunków nie spełnić. Teraz chyba już każdy płaci kartą i używa smartfonów. Przynajmniej ja nie mam z tym problemu

#12 Guest_Anka

Guest_Anka
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 19:49

Witam,

Ja  zakładałam konto maksymalne w BGŻ przed pójściem na studia (kochane pieniążki przyślijcie rodzice hahha) i jestem bardzo zadowolona, żadnych opłat a karnet tez się przydaje. 

#13 Guest_wanis

Guest_wanis
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 15:24

Również otrzymałeś jakiś interesujący bonus jak przy tym koncie BGŻtu?

Nie tylko siłownia, też np. basen

#14 Guest_milicz

Guest_milicz
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 19:12

Ja też mam konto maksymalne i mimo że nie mam już 26 lat to jestem bardzo zadowolony z warunków finansowych i braku opłat.

#15 Guest_Kamil

Guest_Kamil
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 08:37

Ja też mam konto maksymalne i mimo że nie mam już 26 lat to jestem bardzo zadowolony z warunków finansowych i braku opłat.

Po 26 roku życia dalej jest za darmo?

#16 Guest_ewka

Guest_ewka
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 21:08

Moja mama założyła mi maksymalne w BGŻ. Bardzo korzystne warunki, zero za prowadzenie i łatwa do ogarnięcia aplikacja do obsługi.

#17 lenss

lenss

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2018 - 09:45

O co chodzi z tą darmową siłownią. Nie słyszałem o takim dodatku do konta.

#18 Guest_darka

Guest_darka
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:11

a masz karnet?

#19 Guest_sharing2

Guest_sharing2
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 16:43

a masz karnet?

ten karnet to chyba tylko dla najmłodszych więc po 26 raczej się nie łapie nikt na tą promocję. Ale są jeszcze bony

O co chodzi z tą darmową siłownią. Nie słyszałem o takim dodatku do konta.

w bgż z kontem maksymalnym możesz dostać karnet do wykorzystania w oksystem

Moja mama założyła mi maksymalne w BGŻ. Bardzo korzystne warunki, zero za prowadzenie i łatwa do ogarnięcia aplikacja do obsługi.

a jak z płynnością działania? Używasz na android czy na ios?

Po 26 roku życia dalej jest za darmo?

z tego co ja rozumiem to to konto jest darmowe dla wszystkich, którzy nie ukończyli 26 roku życia ale Ci którzy ukończyli też mogą mieć za darmo jeśli wykonają w miesiącu transakcje na ponad 300 zł kartą

Nie tylko siłownia, też np. basen

basen, kręgle, wspinaczka, joga - możliwości w oksystem jest bardzo dużo

Ja  zakładałam konto maksymalne w BGŻ przed pójściem na studia (kochane pieniążki przyślijcie rodzice hahha) i jestem bardzo zadowolona, żadnych opłat a karnet tez się przydaje. 

przydaje? Przecież jeszcze chyba go nie dostałaś? Tam chyba 3 miesiące trzeba się starać z tego co pamiętam

Ale widziałam że można też dostać jakieś bony pieniężne do biedronki i na allegro, ale szczerze mówiąc nie wiem jak to działa 

jak płacisz apple pay lub gpay to można dostać te bony. W internecie jest wszystko dokładnie opisane

#20 Guest_Ofkors

Guest_Ofkors
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 18:35

Konto maksymalne jest świetnym wyborem. Moim skromnym zdaniem najlepsze konto na rynku aktualnie. Bardzo pomocne są darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w polsce. 

a jak z płynnością działania? Używasz na android czy na ios?

Ja mam na adroida apkę i jest świetna. Mam wybrane 3 osoby do których mogę wysłać przelew bez logowania się praktycznie do aplikacji i do tego robie to jednym gestem. Mega intuicyjna apka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych