Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ubezpieczenie do zakupionego mieszkania

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 bummer

bummer

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 93 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 06:30

Dodam, że chodzi o mieszkanie z rynku wtórnego. W bloku z lat 70tych z wielkiej płyty, ale bardzo dobrze utrzymane, docieplone i w dobrym stanie technicznym. W związku z tym pojawia się pytanie o ubezpieczenie, od takich zdarzeń jak zalanie, pożar czy inne tego typu sytuacje. Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał?

#2 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 09:29

@bummer, warto wybrać ubezpieczenie, które zapewni kompleksową ochronę naszego majątku, ponieważ w mieszkaniu nie tylko może się przydarzyć np. pożar, włamanie, zalanie, przepięcie, ale też wiele innych nagłych i niespodziewanych sytuacji.

Warto przyjrzeć się ubezpieczeniu mieszkania w PZU, ponieważ możesz wybrać wariant Od Wszystkich Ryzyk, w ramach którego otrzymasz pomoc także w przypadku bardzo nietypowych zdarzeń. Ponadto w cenie polisy dostaniesz m.in. usługi hydraulika, ślusarza, elektryka. Dzięki temu szybko uda Ci się uporać z usterką. 
Gdybyś chciał poznać szczegóły, zajrzyj na stronę: https://www.pzu.pl/d...enie-mieszkania.

#3 lithery

lithery

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 26 wrzesień 2018 - 11:18

Możliwości z tego zakresu jest dosyć dużo.

Z tego co wiem, to ubezpieczyciele ubezpieczają rozdzielnie elementy tzw stałe i elementy tzw ruchome. Stałe czyli mury, okna itd. Ruchome czyli te wszystkie meble, zabudowania, pawlacze itd.

W różnych towarzystwach różnie wyglądają OWU - ogólne warunki ubezpieczenia.

Proponuję jeszcze tutaj doczytać: https://wygodnie.pl/...mieszkania-domu- jak wygląda to w praktyce.

#4 luke45

luke45

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 1028 postów

Napisano 23 październik 2018 - 07:57

Ja mam z PZU i jestem zadowolony.

Always look on the bright side of life!

#5 Guest_Gość

Guest_Gość
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 09:56

Ja swoje ubezp załatwiałam w agencja-widex.pl i polecam z całego serca!

#6 Winiar34

Winiar34

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 marzec 2019 - 11:36

Poproś różnych ubezpieczycieli o przedstawienie oferty konkretnie dla Twojego mieszkania. Będziesz miał porównanie, co jest dla Ciebie najkorzystniejsze :-) 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych