Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sofa, kanapa czy narożnik – co wybrać?

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 102605 postów

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:08

Salon to jedno z bardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w domu, to właśnie w nim spędzamy najwięcej czasu. Centralnym punktem salonu jest zwykle sofa lub kanapa. Z tego właśnie powodu, jej wybór jest na tyle ważny, kiedy zajmujemy się planowaniem aranżacji salonu. O tym jak dopasować sofę do danego salonu opowiada ekspert Bonami.pl.

Powrót do artykułu: Sofa, kanapa czy narożnik – co wybrać?

#2 Guest_scandicsofa

Guest_scandicsofa
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:08

Narożnik świetnie sprawdzi się dla osób, które często przyjmują gości bądź mają dużą rodzinę.

#3 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 499 postów

Napisano 05 luty 2019 - 11:28

A to już zależy, jaką przestrzenią się dysponuje. Jak przekonują tutaj: http://tekstowy.net/...rek-jak-dobrac/ do kawalerek idealna jest kanapa. Dlaczego? O tym możecie przeczytać na stronie. W dużych pomieszczeniach można postawić na narożnik.

#4 Guest_Emi

Guest_Emi
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2019 - 09:36

bardzo fajne kanapy ma Adriana Furniture. Mają tez meble modułowe, które pozwalają zbudować sobie taki narożnik albo kanapę, jaką chcesz

#5 kitki

kitki

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 92 postów
  • LokalizacjaZielona Góra

Napisano 26 czerwiec 2019 - 08:09

Ja mam narożnik ( robiony na zamówienie). Generalnie od samego początku założenie było takie, że urządzamy mieszkanie w stylu skandynawskim. Resztę mebli takich jak np stolik kawowy zamawialiśmy w George Azzar. Fajna sprawa bo klient w zasadzie od A do Z decyduje o tym jak mebel będzie się ostatecznie prezentował. Połączenie litego drewna z białym metalem też daje fajny efekt wizualny - estetyczny ale też bardzo nowoczesny.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy