Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Zdjęcie

Jak podlewać rośliny w ogrodzie? Poradnik

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Moja Firma

Admin Moja Firma

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 103250 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:09

Podlewanie roślin w ogrodzie to jedna z najważniejszych czynności pielęgnacyjnych roślin, o której nie należy zapominać. Odpowiednia ilość wody zapewnia roślinom lepszy wzrost i bujniejsze kwiatostany. Jaka woda jest najlepsza do podlewania roślin ogrodowych? Jak podlewać rośliny, aby zdrowo rosły?

Powrót do artykułu: Jak podlewać rośliny w ogrodzie? Poradnik

#2 Guest_Renata

Guest_Renata
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 12:09

Najlepiej jest podlewać wodą z deszczówki, albo ze stawu, ale niestety nie zawsze ma się do tego dostęp, a przynajmniej nie w takich ilościach ile by się chciało.W okresie upałów jak mam trochę deszczówki to tym podlewam, a jak braknie to mam rozłożoną linię kroplującą z kompensacją, którą podłączam do kranu i po odkręceniu podlewam wszystkie rośliny.

#3 fiskimiriski

fiskimiriski

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 119 postów

Napisano 27 kwiecień 2021 - 18:04

Z całą pewnością również czynności takie jak podlewanie są niezwykle ważne i muszę przyznać, że ja również się na nich porządnie skupiam. Jakiś czas temu miałem okazję zapoznać się z artykułem https://www.podlane....dnianie-ogrodu/gdzie w ciekawy sposób opisano kwestię czujników do systemów inteligentnego podlewania. 

#4 marysia8383

marysia8383

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 94 postów

Napisano 18 czerwiec 2021 - 15:15

Co do roślin w ogrodzie to u mnie mam na owocowych drzewach jakieś pasożyty i muszę się ich pozbyć, coś mi polecacie? Tutaj https://www.lovetheg...rosliny-jadalnewidziałam że piszą o opryskach i chyba będę musiała coś takiego przeprowadzić w swoim ogródku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych