Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ubezpieczenie wybrać?

wróć do serwisu Kadry 2 odpowiedzi w tym temacie

#1 olje

olje

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:49

Cześć. Ktoś mi ostatnio zasugerował, by kupić polisę na życie. Czy macie może jakieś przeżycia w tym obszarze tematycznym? Mniemacie, iż słusznym rozwiązaniem będzie takie porównanie jak np. na ubezpieczenia na życie Poznań? Wszelka sugestia niewątpliwie będzie przydatna.

Kiedy klient może, klient kłamie.

#2 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 79 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:44

Cześć, słusznie Ci ktoś poradził :) Z doświadczenia wiem, że ubezpieczenie na życie może być przydatne w wielu przypadkach. Możesz np. zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę, otrzymać świadczenie w przypadku nieszczęśliwego wypadku czy pobytu w szpitalu, złamań kości itp. Niektóre polisy umożliwiają również oszczędzanie pieniędzy. U nas w PZU można dostosować ubezpieczenie do swoich potrzeb. Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę, wystarczy że skontaktujesz się z naszym agentem (lista jest dostępna na stronie PZU) lub skorzystasz z serwisu moje.pzu.pl - tam składkę obliczysz samodzielnie. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, pisz śmiało - chętnie pomogę :)

Pytanie możesz zadać również poprzez aplikację Centrum Pomocy https://centrumpomocy.pzu.pl

#3 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 83 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 08:29

A mam pytanie co z polisami na życie? Czy macie taką ofertę? Ktoś mi kiedyś mówił, że była afera odnośnie nie wypłacenia przez PZU ogromnej ilości polis zakładanych dla dzieci i chyba po tym nie mam ochoty uwierzyć w takie zapewnienia. Przyjdzie co do czego to się ubezpieczyciel wykręci, że upłynął ustawowy czas od zakończenia okresu polisy i po pieniądzach. Nie wiem co by się musiało stać aby znów odzyskali swoją pozycję na rynku.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy