Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jakie ubezpieczenie wybrać?

wróć do serwisu Kadry 14 odpowiedzi w tym temacie

#1 olje

olje

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:49

Cześć. Ktoś mi ostatnio zasugerował, by kupić polisę na życie. Czy macie może jakieś przeżycia w tym obszarze tematycznym? Mniemacie, iż słusznym rozwiązaniem będzie takie porównanie jak np. na ubezpieczenia na życie Poznań? Wszelka sugestia niewątpliwie będzie przydatna.

Kiedy klient może, klient kłamie.

#2 Ekspert PZU

Ekspert PZU

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 98 postów

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:44

Cześć, słusznie Ci ktoś poradził :) Z doświadczenia wiem, że ubezpieczenie na życie może być przydatne w wielu przypadkach. Możesz np. zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę, otrzymać świadczenie w przypadku nieszczęśliwego wypadku czy pobytu w szpitalu, złamań kości itp. Niektóre polisy umożliwiają również oszczędzanie pieniędzy. U nas w PZU można dostosować ubezpieczenie do swoich potrzeb. Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę, wystarczy że skontaktujesz się z naszym agentem (lista jest dostępna na stronie PZU) lub skorzystasz z serwisu moje.pzu.pl - tam składkę obliczysz samodzielnie. Jeśli będziesz miał dodatkowe pytania, pisz śmiało - chętnie pomogę :)

#3 Amoniaczek2

Amoniaczek2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 137 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 08:29

A mam pytanie co z polisami na życie? Czy macie taką ofertę? Ktoś mi kiedyś mówił, że była afera odnośnie nie wypłacenia przez PZU ogromnej ilości polis zakładanych dla dzieci i chyba po tym nie mam ochoty uwierzyć w takie zapewnienia. Przyjdzie co do czego to się ubezpieczyciel wykręci, że upłynął ustawowy czas od zakończenia okresu polisy i po pieniądzach. Nie wiem co by się musiało stać aby znów odzyskali swoją pozycję na rynku.

#4 kalinowska

kalinowska

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 09 kwiecień 2019 - 12:20

takie oferty powinny być indywidualnie dobrane, dlatego najlepiej iść po poradę ws. ubezpieczenia do eksperta finansowego, który dopasuje nam to co nam najbardziej odpowiada

#5 rugibista

rugibista

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 kwiecień 2019 - 19:15

Dokladnie tak.

#6 fashion.victim

fashion.victim

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 963 postów

Napisano 30 kwiecień 2019 - 07:53

Oferty bywają różne, trzeba je przede wszystkim sprawdzić i ocenić, która z nich będzie najodpowiedniejsza dla naszych potrzeb

#7 kimol

kimol

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 07 maj 2019 - 14:20

Wybór ubezpieczenia nie jest taki oczywisty. Jak przeglądam te wszystkie oferty, to mam wrażenie, że zawsze kryją się w nich jakieś kruczki prawne.

#8 enzymata

enzymata

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 549 postów

Napisano 23 maj 2019 - 08:49

To prawda. Nie jest łatwo zdecydować się na jakieś konkretne ubezpieczenie. Właśnie dlatego moim zdaniem warto poszukać doradcy finansowego, który przeanalizuje wszystko. Jak go znaleźć? Jak szukać ubezpieczeń? Z pewnością warto zacząć od przejrzenia usług z tym związanych na https://sprzedajemy....i-ubezpieczenia . Być może to właśnie tam znajdzie się to, co najlepiej przypasuje.

#9 Martyneczka

Martyneczka

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 20:15

ubezpieczonym być trzeba. Jednak rożnie to bywa z tymi firmami. Chociażby jak jakiś żywioł Cie spotka tak jak mnie np. W maju były straszne ulewy. Mojego ubezpieczyciela nie umiem się doprosić takiego odszkodowania jakie bym chciała. Znalazłam taką kancelarię https://voxveritas.p...zkoda-gornicza/Widzę, ze pomogli odzyskać pieniądze takie jak powinny być.

#10 travolta

travolta

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 99 postów

Napisano 24 czerwiec 2019 - 11:06

Na pewno wyznacznikiem kosztów ubezpieczenia nie powinna być cena, a raczej zapisy OWU. To właśnie w OWU można znaleźć kluczowe informacje na temat tych wszystkich zakresów ochrony. W jakich sytuacjach ochrona działa a w jakich nie działa.

Warto zasięgnąć opinii u tych wszystkich pośredników ubezpieczeniowych, brokerów ubezpieczeniowych - oni mają sporą widzę z tego zakresu.

Warto również sprawdzić koszta oraz warunki za pośrednictwem porównywarek ubezpieczeniowych np takich jak te tutaj: https://wygodnie.pl/

#11 michalwu

michalwu

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 234 postów
  • LokalizacjaWrocław

Napisano 02 lipiec 2019 - 11:17

Ubezpieczenie zdecydowanie to coś na czym nie można oszczędzać. Wiadomo, podstawowy pakiet wystarczy, do tego NNW i wszystko powinno być w porządku ;)

Ten świat przypomina mi Cartoon Newtork.

#12 derbgrrla

derbgrrla

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 39 postów

Napisano 05 lipiec 2019 - 13:43

Polisa na życie to takie produkt widmo, dobrze jak się płaci ale jak oni mają płacić to jest problem.

Dobre informacje dla poszukujących taniej polisy OC na stronie https://superomat.pl/oc-najtaniej/

#13 Tiago

Tiago

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 11 lipiec 2019 - 21:05

Wybór ubezpieczenia to rzeczywiście nie jest taka prosta sprawa. Może warto skorzystać z porównywarki ubezpieczeń?

#14 Guest_Mikolaj

Guest_Mikolaj
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 00:05

Ja dobry pakiet mam w agencji ubezpieczeniowej Profit z Łodzi. W ofercie u nich znajdziecie szeroki wybór zakładów ubezpieczeniowych i wiele rodzajów polis, także na pewno dobiorą wam dobrze korzystną dla was opcję. Ja jestem w 100% zadowolony z ich usług.

#15 alf

alf

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 716 postów

Napisano 26 wrzesień 2019 - 08:56

Wiele osób zastanawia się czy kupowac ubezpieczenie na życie, jedank są sytuacje, w których takie ubezpieczenie może się naprawdę przydać

w sytuacji kiedy jesteśmy żywicielem rodziny, jeśli nas zabraknie to rodzina zostanie totalnie na lodzie

jak również w sytuacji, w której mamy kredyty , szczególnie duze kredyty na mieszkanie. Zdarzają się różne sytuacje takie jak utrata pracy czy choroba. I takie ubezpieczenie jest przydatne;

https://www.portalko...-kazdej-polisy/

Kilka porad jest na tej stronie. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Najnowsze tematy