Skocz do zawartości

Zdjęcie

Która polisa warta uwagi?

1 odpowiedź w tym temacie

#1 Erareerie3v

Erareerie3v

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 18 wrzesień 2018 - 15:10

Hej wszystkim. Grupka moich kolegów w ostatnim czasie kupiła sobie ubezpieczenia na życie i zastanawiam się, czy wy również mieliście z tym może jakąś zetknięcie. Przejrzałem już nieco w Internecie i udało mi się niejedną fascynującą zagadnienie znaleźć. Chociażby z rankingami ubezpieczeń na życie w ubezpieczeniaonline.pl. Czy tego typu rady i porównania są Waszym zdaniem ok?

Nieszczęścia, tak zwane życiowe, to starcie naszej upartej woli z naszym przeznaczeniem.

#2 Patka79

Patka79

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 426 postów

Napisano 16 październik 2018 - 08:53

Myślę, że dostępne w internecie rankingi i poradniki są całkiem sensowne, ale nie można im wierzyć na ślepo. Warto osobiście przejść się do różnego rodzaju ubezpieczycieli i na własną rękę porównać i przejrzeć dostępne oferty. Ja np. kiedyś korzystając z podobnego rankingu, szukając ubezpieczenia samochodu, trafiłam na ofertę https://www.gothaer....ojazd-zastepczy bardzo dużo jeżdżę po Polsce, dlatego auto zastępcze w przypadku awarii mojego, było dla mnie kluczowe. Zapoznałam się ze sporą ilością ofert, dlatego teraz mam pewność, że wybrałam najlepszą tego typu ofertę. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych