Skocz do zawartości

Daty

wróć do serwisu Księgowość 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:20

Problem polega na tym , że nie wiem jaką datę wpisać do daty ujęcia w ewidencji . Data dokumentu różni się od daty operacji o 5 dni , a zawsze były takie same , pomocy

#2 Guest_Mańka

Guest_Mańka
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:43

Obowiązek podatkowy powstaje w momencie zakończenia wykonywania usługi, w chwili dostarczenia przesyłki lub w momencie dokonania sprzedaży,

(niezależnie od daty dokonania płatności.) wpisujesz datę rzeczywistego dokonania transakcji a nie datę dokumentu.- który może być np. duplikatem.

#3 Guest_Daria

Guest_Daria
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 08:49

Problem polega na tym , że nie wiem jaką datę wpisać do daty ujęcia w ewidencji . Data dokumentu różni się od daty operacji o 5 dni , a zawsze były takie same , pomocy

Obowiązek podatkowy powstaje w momencie zakończenia wykonywania usługi, w chwili dostarczenia przesyłki lub w momencie dokonania sprzedaży,

(niezależnie od daty dokonania płatności.) wpisujesz datę rzeczywistego dokonania transakcji a nie datę dokumentu.- który może być np. duplikatem.

czyli mam wpisać datę operacji gospodarczej

#4 xirgoou

xirgoou

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 14:06

Trzeba się w tym temacie rozejrzeć trochę w internecie. Bez problemu powinno się coś znaleźć.

(...) rządzący czerpią satysfakcję ze sprowadzania ustaw do roli politycznej plasteliny. (...).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych