Skocz do zawartości

szkolenia dla handlowców Warszawa

szkolenie handel warszawa

wróć do serwisu Moja Firma 5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Justyna

Guest_Justyna
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 08:10

Witajcie gdzie znajdę jakąś dobrą szkołę w warszawie zajmującą się szkoleniem dla handlowców? 

#2 Guest_Adnik

Guest_Adnik
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 12:44

Polecałbym szkolenia Pana Marcina Mańki - na stronie manka-academy.com znajdziesz więcej informacji. Człowiek z około 17 letnim doświadczeniem, świetnie prowadzi szkolenia tego typu.

#3 Guest_xxxyyyws

Guest_xxxyyyws
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 13:00

Też szukam jakiegoś dobrego szkolenia związanego z handlem. Jakiś czas temu awansowałam w pracy zajmującej się handlem nieruchomości.  Teraz zależy mi aby jeszcze bardziej podnieść wyniki mojej pracy, i dalej rozwijać się w tym kierunku, do tego celu jest mi niezbędny kurs także również szukam czegoś dobrego. 

#4 Guest_Adamis

Guest_Adamis
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 09:29

Witam. Organizowałem swego czasu szkolenia dla pracowników we współpracy z Marcinem Mańka z manka-academy. Ludzie na szkoleniach byli zadowoleni z ich przebiegu, a współpraca z tym Panem była udana, więc mogę śmiało polecić. Efektywność pracy pracowników wzrosła.

#5 Guest_lorezan

Guest_lorezan
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2018 - 06:43

Witam. Organizowałem swego czasu szkolenia dla pracowników we współpracy z Marcinem Mańka z manka-academy. Ludzie na szkoleniach byli zadowoleni z ich przebiegu, a współpraca z tym Panem była udana, więc mogę śmiało polecić. Efektywność pracy pracowników wzrosła.

Mam nadzieję, że ten Pan Marcin Mańka faktycznie jest dobry w swoim fachu. Potrzebuję również zorganizować porządne szkolenie moim pracownikom, ponieważ nadeszła pora na zwiększenie efektywności pracy. Moja firma prężnie się rozwija, a ja pragnę aby mój zespół był coraz bardziej doświadczony. Generalnie wydaje mi się, że ja tego pana skądś kojarzę czyżby nie przypadkiem z Radia ZET? 

#6 Urszula Staniszewska

Urszula Staniszewska

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 październik 2018 - 10:59

Mam nadzieję, że ten Pan Marcin Mańka faktycznie jest dobry w swoim fachu. Potrzebuję również zorganizować porządne szkolenie moim pracownikom, ponieważ nadeszła pora na zwiększenie efektywności pracy. Moja firma prężnie się rozwija, a ja pragnę aby mój zespół był coraz bardziej doświadczony. Generalnie wydaje mi się, że ja tego pana skądś kojarzę czyżby nie przypadkiem z Radia ZET? 

Ja polecam firmę DS Academy i Dawida Świstka. Organizują szkolenia ze sprzedaży, perswazji i wystąpień publicznych. Dawid jest jednym z najlepszych mówców w Polsce (był na scenie m. in. z Brianem Tracy i Kevinem Hoganem), więc szkolenia z wystąpień u niego są strzałem w dziesiątkę, a w handlu ten temat bardzo się przydaje. Teraz będzie wydarzenie Arena Mówcy z wystąpień publicznych, przemawiania, sprzedaży, wiec jest okazja, żeby poznać osobiście Dawida, bo będzie tam głównym prelegentem. Tutaj macie link: https://ds-academy.pl/event/

Jeśli chcecie typowo ze sprzedaży, to też robią takie szkolenie, głównym trenerem jest na nich Dawid Świstek, oprócz tego, że jest mówcą, to przez kilka lat pracował w korpo i ma fajne techniki do skutecznej sprzedaży i przede wszystkim w sposób praktyczny przekazuje tę wiedzę.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: szkolenie, handel, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych