Skocz do zawartości

Zdjęcie

Monitoring GPS - który wybrać?

monitoring gps

wróć do serwisu Kadry 17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 09 wrzesień 2018 - 22:54

Czy znajdę na tym forum osoby, które są w stanie pomóc mi w zakresie wyboru odpowiedniego systemu do monitoringu GPS? Jeżeli tak to czy możecie mi powiedzieć z jakich rozwiązań korzystacie i czy jest to w ogóle opłacalne? Trochę o tym słyszałem, jednak jeszcze nie do końca jestem pewny czy jest to "warte zachodu" Z góry dziękuję za pomoc :)

#2 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 254 postów

Napisano 10 wrzesień 2018 - 08:44

Oczywiście, że jest to opłacalne jednak przede wszystkim musisz postawić na sprawdzone systemy do monitoringu GPS przy których m.in nie będzie problemów z łącznością, czy też generowaniem raportów. U nas od dłuższego już czasu dobrze sprawuje się Flotman i to również w zakresie kontroli ilości paliwa, czy też eco-drvingu dla naszych przedstawicieli handlowych. 

#3 Guest_grooby

Guest_grooby
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2018 - 09:28

Zależy na czym Ci najbardziej zależy, ale moim zdaniem spokojnie może to być Konsalnet, który ma bardzo szeroką ofertę na monitoring samochodów, która na pewno wystarcza w zdecydowanej większości przypadków - sprawdź sam.

#4 Wojtek00

Wojtek00

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 100 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 06:59

Ja znam ikol, korzystam. Bardzo elastyczna usługa, nie ma umów, można zrezygnować w każdej chwili. I można sobie skonfigurować system wedle swoich potrzeb, wybierasz te usługi i płacisz za to, co jest Ci potrzebne. Polecam: https://ikol.pl/loka...-dodatkowe.html

#5 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 387 postów

Napisano 13 wrzesień 2018 - 07:26

Także myślę, że jest to dobra opcja dla firm transportowych, szczególnie gdy jest duża konkurencja bo jednak może to przełożyć się na oszczędności oraz dodatkowe atuty dla klientów. 

#6 JarekDon

JarekDon

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 167 postów

Napisano 14 wrzesień 2018 - 10:54

Będę kolejną osobą która powie, że naprawdę warto. A najlepiej będzie jeśli to sam sprawdzisz, bo wyniki mogą przyjść dużo szybciej niż Ci się wydaje  i do tego będziesz bardziej konkurencyjny na rynku z takim wsparciem. Flotman dobrze rozwinął zakres funkcji, które przekładają się na realne oszczędności i też mniejszą ilość pracy jaką trzeba włożyć w odpowiednie zarządzanie. 

#7 Guest_PrzemysławR

Guest_PrzemysławR
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 07:47

Zgadzam się jeżeli zostaniemy w tyle to niestety później trudno będzie dogonić konkurencję, dlatego warto wprowadzać innowacyjne rozwiązania które przekładają się na możliwość ustalenia lepszej ceny za przewozy oraz jakości m.in przez dodatkowe zabezpieczenia strefy ładunkowej oraz opcji dokładnej lokalizacji samochodu dzięki czemu kontrahenci również będą spokojniejsi. 

#8 Sleep

Sleep

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 285 postów

Napisano 08 październik 2018 - 13:23

Trochę też zależy o jaką dokładnie firmę chodzi. Wszędzie takie rozwiązanie się według mnie nie sprawdzi. ;)

#9 Guest_janoski

Guest_janoski
  • Goście

Napisano 08 październik 2018 - 15:40

Oczywiście, że nie każda firma będzie równie dobra. Ale warto wybrać tę, która ma duże doświadczenie. Ja zdecydowałem się na monitoring GPS Konsalnet, działa rewelacyjnie, nie mogę narzekać na skutecznosć.

#10 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 269 postów

Napisano 15 październik 2018 - 12:26

Widzę, że udzieliliście mnóstwo odpowiedzi to w takim razie zaraz zabieram się za sprawdzanie wszystkim możliwości i jak podejmiemy ostateczną decyzję to postaram się od razu dać znać jaką decyzję ostatecznie podjęliśmy. 

#11 Guest_Ela

Guest_Ela
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 04:56

Ja to leniwie wzielam gps monitoring samochodu z Konsalnet, bo jakbym miala to sama wszystko zalatwiac to chyba bym oszalala... poza tym tanio wychodzi, a i jest spoko

#12 Guest_PawełKlim

Guest_PawełKlim
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 09:36

Jednak cena nie zawsze jest najlepszym wyznacznikiem bo jednak wygoda i pełne możliwości zarządzania flotą samochodów moim zdaniem są zdecydowanie warte nawet i droższego systemu który przynosi wtedy duże oszczędności na wydawane paliwo, serwisy, czy większa obsługę w logistyce. Ja zaufałem dla flotman już kilka ładnych lat temu i to się nie zmieniło do dziś.

#13 Guest_Dorion

Guest_Dorion
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 10:12

Trudno się nie zgodzić z większością poprzedników co do flotman mam pewność, że jest to system na lata który pozwala cieszyć się wysoką jakością działania i parametrami które wyróżniają się na tle konkurencji i co najważniejsze jest w naszym przypadku praktycznie bezawaryjny. 

#14 Guest_Robve

Guest_Robve
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 08:44

Monitoring GPS to moim zdaniem obecnie wymóg ! Sam mam motor i wiem jakie kradzieże potrafią zdarzyć się na trasie. Jakiś rok temu zainwestowałem w monitoring gps w firmie Konsalnet. Dodatkowo automatycznie powiadamiają o wypadku :)

#15 jakebass

jakebass

Nowy użytkownik

• Członkowie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 kwiecień 2019 - 12:11

Sprawdź Verizon Connect. Rozwiązanie od globalnej firmy z konkretnym kapitałem i zapleczem. Ma wszystko czego potrzeba.

#16 Guest_Franek

Guest_Franek
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2019 - 11:46

U mnie w firmie rewelacyjnie sprawdza się ostatnio transmobil, który zakupiłem po kilku porażkach z innymi rozwiazaniami. Obecnie wszystko działa jak w zegarku, a i mamy świetną pomoc techniczną w razie problemów

#17 Guest_Junix

Guest_Junix
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 10:52

Długo szukaliśmy właściwego sysmetmu, jednak ostatecznie postawiliśmy na TransMobil i sprawdza się on rewelacyjnie. Wysoka jakość urządzeń, które są solidne i w zasadzie bezawaryjne, a stałe aktualizacje, funkcje dodatkowe i naprawdę sporo raportów to niebywałe atuty.

#18 Guest_Bogdan

Guest_Bogdan
  • Goście

Napisano wczoraj, 18:15

Miałem w firmie wiele rozwiązań w tym temacie, ale ostatecznie wybraliśmy Transmobil i nie żałujemy. Bardzo precyzyjny, efektywny i co ważne mega przyjemny w obsłudze.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: monitoring gps

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych