Skocz do zawartości

Zdjęcie

Jaki serwis autoryzowany wybrać w Warszawie - Honda

wróć do serwisu Moja Firma 3 odpowiedzi w tym temacie

#1 PawełP32

PawełP32

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 105 postów

Napisano 07 wrzesień 2018 - 07:00

Cześć,

Chciałbym zapytać Was jaki serwis ASO wybrać jeżeli chodzi o Hondę w Warszawie. Czy macie godne polecenia miejsce, gdzie naprawy oraz pełne serwisy są wykonywane dobrze i w rozsądnej cenie? Z góry dziękuje za pomoc!  :)

#2 Wojtek541

Wojtek541

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 179 postów

Napisano 11 wrzesień 2018 - 08:34

Witam, a chciałem zapytać czy sprawdzałeś już może ofertę HondaPlaza, który właśnie działa w Warszawie? Jeżeli nie to zdecydowanie polecam, ponieważ korzystam z ich usług już od wielu lat i są praktycznie nie zawodni. Z resztą wystarczy również sprawdzić opinie na ich temat, aby dodatkowo się upewnić. Pozdrawiam!

#3 Torcik66

Torcik66

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 240 postów

Napisano 12 wrzesień 2018 - 09:18

Ja też byłbym zdecydowanie za HondaPlaza, tutaj serwisuję auto mojej żony czyli Jazz i spisują się naprawdę świetnie zarówno jeżeli chodzi o serwisy, terminy realizacji jak i poziom obsługi. W ich przypadku wiem, że zostawiam auto na pewno w dobrych rękach :)

#4 JarekDon

JarekDon

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 16 wrzesień 2018 - 08:46

Zgadzam się przede wszystkim jeżeli jest to stosunkowo nowe auto to warto zostawić je w dobrych rękach i tutaj wspomniane aso będzie najrozsądniejszą opcją w stosunku ceny do jakości wykonywanych napraw/serwisów. Jednak o tym również musisz przekonać się sam i wtedy ocenisz czy rzeczywiście jest warto. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych