Skocz do zawartości

Zdjęcie

Znaleźne – ile wynosi i kiedy można się domagać?

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Admin Prawo

Admin Prawo

Zaawansowany użytkownik

• Administratorzy forów
  • 672131 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 23:01

Znaleźne to pewnego rodzaju nagroda za uczciwość znalazcy rzeczy, który postanowił zwrócić ją prawowitemu właścicielowi. Znaleźne wynosi 1/10 wartości rzeczy i można się go domagać po dopełnieniu określonych obowiązków.

Powrót do artykułu: Znaleźne – ile wynosi i kiedy można się domagać?

#2 Guest_Michał

Guest_Michał
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 23:01

Witam, znalazłem telefon Samsung Galaxy s7. Telefon ma zniszczony ekran i nie da się na nim nic zobaczyć ani kliknąć. Numer Emei sprawdza się albo wpisując odpowiednią kombinacje ,albo pod bateria. Problem jest taki że telefon ma klejoną klapkę . Czy jak zgłoszę na policję to mi go zabiorą? Jedynie można go sprawdzić podgrzewajać tylną klapkę . Ale w tedy trzeba użyć nowego kleju do montażu. Co mam robić ,?

#3 Guest_Ździchu

Guest_Ździchu
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2020 - 21:01

Witam, znalazłem telefon Samsung Galaxy s7. Telefon ma zniszczony ekran i nie da się na nim nic zobaczyć ani kliknąć. Numer Emei sprawdza się albo wpisując odpowiednią kombinacje ,albo pod bateria. Problem jest taki że telefon ma klejoną klapkę . Czy jak zgłoszę na policję to mi go zabiorą? Jedynie można go sprawdzić podgrzewajać tylną klapkę . Ale w tedy trzeba użyć nowego kleju do montażu. Co mam robić ,?

ogarnij się i zacznij żyć

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych