Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukam fototapety do salonu

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Agnieszka789

Agnieszka789

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 18 postów

Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:15

Cześć ;) Szukam fototapety do salonu bo jakoś tak biednie nam ta pusta ściana wygląda i druga sprawa że się łatwo brudzi niszczy...wiadomo. Znalazłam duży wybór grafik w sklepie na fototap.pl/fototapety/do-salonu. Znacie ich? Moglibyście ewentualnie rzucić okiem na te tapety? Szczerze powiem że nawet nie wiem na jakie parametry zwracać uwagę...

#2 Guest_fionka

Guest_fionka
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 10:47

Weź sobie jakąś fototapetę, będziesz bardziej zadowolona. A ściana Ci się brudzi i niszczy? hm to zainwestuj w lepszą farbę, ja mam malowane duluxem easycare i każda plama się ściera bez problemu przecież myślę że jeszcze lepiej niż z tapety. A mam obrazy powieszone także pusto nie jest, jak coś to łatwiej mi przemalować i zmienić kolor niż zrywać tapety, to jest masakra przecież/. 

#3 Guest_wacek555

Guest_wacek555
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 10:13

Poza designem to fototapeta ma ten też duży plus że dobrze chroni ścianę. Do salonu kupowałem pierwszy raz w życiu taką dekorację właśnie u Fototap (dokładnie tę fototap.pl/fototapety-3d/fototapeta-canal-grande-w-wenecji-wlochy). Świetnie mi się odznacza na tle klasyczny drewnianych  mebli wprowadza trochę życia ale też elegancji.

#4 Adrian2

Adrian2

Zaawansowany użytkownik

• Członkowie
  • PipPipPipPipPip
  • 68 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 21:13

Oglądałem ostatnio fototapety do kuchni w https://sklep.foteks...o-kuchni-gotowe, ale mają tam też do innych pomieszczeń. Jest z czego wybierać. Świetne wzory, nowoczesne i na pewno dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. 

#5 Chichop2

Chichop2

Użytkownik

• Członkowie
  • PipPip
  • 14 postów

Napisano 22 wrzesień 2018 - 16:36

Według mnie świetną alternatywą dla fototapety może być kamień... Warto zobaczyć sobie różnego rodzaju aranżacje i sprawdzić jakby to wyglądało u Ciebie :) Ja uważam, że świetne produkty ma Stonemaster - https://www.stonemas.../kamien-fugowy/. Prezentuje się to naprawdę świetnie i może nadać naszemu wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych